uz Baha ziedi A-Z

26. Saulrozīte • Rock Rose

rock roseNegatīvais stāvoklis:

  • izjūt galējas bailes un paniku
  • šausmu pārņemts
  • ārkārtīgas izbailes, baiļu lēkmes
  • „Šausmas!”

Pozitīvais stāvoklis:

  • drosme un drošsirdība rīkoties ārkārtas situācijās
  • rīkojas, nezaudējot galvu
  • ar stipru gribu un raksturu

E. Bahs: „Glābējlīdzeklis. Palīdz visās ārkārtas situācijās, pat šķietami bezcerīgās – negadījumos vai pēkšņas saslimšanas gadījumā, vai kad slimnieks ir ļoti nobijies un izjūt galējas bailes. Kā arī tad, ja stāvoklis ir tik nopietns, ka tas rada bailes pārējiem klātesošajiem. Ja nelaimē nokļuvušais ir bez samaņas, viņa lūpas var samitrināt ar šī zieda esenci. Iespējams, ka būs nepieciešamas arī citas ziedu esences. Piemēram, ja bezsamaņa ir līdzīga dziļam miegam, derēs mežvītenis ; mokošu sāpju gadījumā – ancītis u.c.”

Raksturīgi izteicieni:
– Kad esmu satraucies, man svīst plaukstas, joņo sirds un galvā pilnīgs tukšums.
– Stresa situācijās mani pārņem panika.

Apraksts
Tu esi nonācis emocionālajā stāvoklī, kādu gandrīz visi cilvēki piedzīvo ārkārtas situācijās, atšķirība tikai tā, ka tu to piedzīvo arī pavisam ikdienišķos notikumos. Galējas bailes, šausmas, panika. Sirds joņo, daudzās un grasās izlēkt pa muti ārā, sasprindzinājums saules pinumā, spēcīgas trīsas un trauksme, sasvīdušas plaukstas, savukārt galvā – PILNĪGS TUKŠUMS! Trauksmes poga tevī skan biežāk nekā citiem. Taču, iespējams, tu esi piedzīvojis kādu šausminošu notikumu, piemēram, avāriju vai esi bijis aculiecinieks postošam ugunsgrēkam. Varbūt vēl tagad tevi naktīs vajā murgi un baiļu sviedri pārskrien pār muguru.

Tev var palīdzēt ārstniecības līdzeklis, ko ārsts Edvards Bahs pagatavoja no SAULROZĪTES ziediem un nodēvēja par glābējlīdzekli. Tas ir kā ātrā palīdzība, kā ugunsdzēsēji vai policija, kas steidz tev palīgā. Maksimāli ātri tiek atjaunota spriestspēja un nodzēstas emociju liesmas. Tu spēj mobilizēties, atjaunot ceļu pie saviem iekšējiem resursiem un drošsirdīgi rīkoties ārkārtas situācijās.

uz Baha ziedi A-Z