Dziedinošais 5 ziedu krēms

kremi_jauniBaha ziedu līdzekļu ražotājs Healing Herbs piedāvā “5 ziedu krēmu”, kura sastāvā ir visas glābējlīdzeklī “5 ziedi” ietilpstošās esences, kā arī vēl mežābeles (Crab Apple) – “tīrīšanas” līdzekļa – esence:

 • plūme (Cherry Plum) – nomierina,
 • mežvītenis (Clematis) – tonizē,
 • sprigane (Impatiens) – atslābina,
 • saulrozīte (Rock Rose) – dod spēku,
 • baltstarīte (Star of Bethlehem) – palīdz attapties pēc „šoka” un
 • mežābele (Crab Apple) – attīra.

5 ziedu krēms paredzēts ārīgai lietošanai un palīdz šādos (un vēl daudz dažādos) gadījumos:

 • viegliem apdegumiem, applaucējumiem (novērš sāpes un nepieļauj ādas atmiršanu),
 • sastiepumiem, sasitumiem (iespējams izvairīties no zilumiem),
 • sīkām grieztām brūcēm (attīra brūci, noņem sāpes, veicina dzīšanu),
 • pēkšņu ādas izsitumu gadījumā,
 • pēc kukaiņu kodumiem (odu, bišu, lapseņu kodumiem),
 • pret iesnām (ieteicams lietot pie pirmajām saslimšanas pazīmēm – krēmu uzklāt uz deguna),
 • pret kakla sāpēm (sajūtot pirmās sāpju pazīmes, krēmu uzklāt uz kakla, pēdām (pēdas ir cieši saistītas ar kaklu), nepieciešamības gadījumā atkārtot),
 • daudzi lietotāji ar krēma palīdzību atbrīvojušies no mieža grauda (krēmu uzklāj uz acs plakstiņa),
 • pret galvassāpēm (krēmu uzklājot uz pieres un deniņiem),
 • krēmu izmanto arī masāžām (pēc fiziskas slodzes, plecu sasprindzinājuma novēršanai).
 • Klienti mums ir stāstījuši, ka krēms ir palīdzējis atbrīvoties no psoriāzes un kāju sēnītes, čūlām, vīrusa izraisītām slimībām (piem., moluskiem) u.c.

5 ziedu krēms palīdz arī dzīvniekiem. Tas ir dermatoloģiski pārbaudīts, paredzēts arī maigai ādai. 5 ziedu krēms ātri iesūcas ādā, novērš sāpes un nomierina. Piemērots arī vegāniem.

Lietošana: Nepieciešamības gadījumā plānā kārtiņā uzklāt uz ādas. Hroniskos gadījumos – vismaz 2x dienā.

Piecu ziedu krēma lietotāji dalās savā pieredzē:
Ramona, 39.g.v.: „Piecu ziedu krēmu pasūtīju savai meitai pret aizlikto degunu. Šovasar tā palīdzējusi gan man, gan manai meitai vienas divu minūšu laikā aizmirst par sāpīgajiem un nepatīkamajiem lapsenes dzēlieniem! Uz neatgriešanos! Neticami ātri! Krēms palīdzēja arī manai draudzenei aizmirst par sūrstošajām rokām un kaklu, kas bija dabūjuši pārāk daudz saulītes. Kamēr dzērām kafiju, pēc apmēram 10 minūtēm viņa pēkšņi saka: “Klausies, es vairs nejūtu sūrstošās vietas!” Īsti brīnumi!

Sieviete, 25 g.v.: „Parasti pirmajā mēnešreižu dienā man ir ārkārtīgi stipras vēdersāpes. Uzklājot vēdera lejasdaļai Piecu ziedu krēmu, neciešamās sāpes jau aptuveni pēc stundas bija izgaisušas kā nebijušas.”

Sieviete, 28 g.v.: „Cepu sacepumu cepeškrāsnī un nejauši apdedzināju pirkstus. Apdeguma vietā uzklāju Piecu ziedu krēmu, un sāpes jau pēc īsa brīža mitējās. Krēmu atkārtoti lietojot, tās izzuda pavisam. Turklāt pirksti sadzija ļoti ātri!”

Vīrietis, 26 g.v.: „Nodevu asins analīzes. Dūriens bija neveiksmīgs – dūriena vieta bija ļoti sāpīga, turklāt šajā vietā izveidojās zilums. Lietojot Piecu ziedu krēmu, gan sāpes, gan zilums pus dienas laikā bija pazuduši.”

Sieviete, 59 g.v.: „Pēkšņi man pazuda balss, turklāt mani mocīja iesnas – caur degunu nebija iespējams elpot. Piecu ziedu krēmu uzklāju uz kakla un pēc kāju izkarsēšanas arī uz pēdām. Pēc pirmās reizes varēju brīvi elpot, bet triju dienu laikā atguvu arī savu balsi.”

Sieviete, 70 g.v.: „Paslīdēju uz apledojuša gājēju celiņa, pakritu un stipri sasitu labo celi – tas ārkārtīgi sāpēja un pietūka. Piecu ziedu krēmu uzklāju uz sāpīgā ceļgala, nākamajā dienā pietūkums un sāpes bija pazudušas.”

Sieviete 63, g.v. „Biju iedzīvojusies stiprās pleca sāpēs – nevarēju nedz pakustināt un pacelt roku, nedz saģērbties. Sāpīgajā vietā uzklāju Piecu ziedu krēmu. Jau pēc dažām stundām sāpes mazinājās, pēc divām dienām plecs bija vesels un sāpēs vairs neatgriezās.”

Sieviete, 33 g.v.: „Jau vairākas dienas manu meitu (4,5 g.v.) bija piemeklējis jocīgs klepus – tikko viņa nolikās gultiņā uz nakts guļu, tā klepoja nepārtraukti, turpretim pa dienu bija vesela kā rutks. Ierīvēju guļošajam bērnam kaklu un pēdas ar Piecu ziedu krēmu, klepus pēc pavisam īsa brīža mitējās, ļāva man un meitai gulēt un naktīs mūs vairs netraucēja.”

Vīrietis, 35 g.v.: „Spēlējoties mans dēliņš (2,5 g.v.) neveiksmīgi ar pieri „ieurbās” grīdā – viņš aiz sāpēm nebalsī raudāja, sasistā vieta iezīmējās sarkana – puns šādos gadījumos ir neizbēgams. Iedevu savai atvasei Baha ziedu graudiņus „Piecu ziedu formulu” – drīz vien raudāšana mitējās, savukārt uz pieres vairākas reizes uzklāju Piecu ziedu krēmu – nākamajā dienā pierē nebija ne miņas no sasituma pēdām, par zilumu pat nerunājot.”