Ja es gribu lietot Baha ziedus, vai man noteikti jāapmeklē speciālists? 
Atbilde: Baha ziedu terapija ir brīvi pieejama ikvienam. Jūs pat varat pagatavots pats savas dziedinošās Baha ziedu esences – ir tikai jāatrod īstais augs un jāapgūst ārsta E. Baha atklātās ziedu esenču gatavošanas metodes.

Arī izvēlēties sev nepieciešamos Baha ziedus varat pats. Pievērsiet uzmanību katra auga negatīvā (postošā, disharmoniskā) stāvokļa aprakstam – pēc tā mēs izvēlamies atbilstošos līdzekļus. Savukārt pozitīvais (dziedinošais, disharmoniskais) stāvoklis ir šī auga ziedu esences iedarbība. Mūsu mājaslapā atradīsiet gan plašus Baha ziedu aprakstus, gan testu un vārdnīcu, taču plašāku informāciju iegūsiet mūsu izdotajās grāmatās.

Turklāt ikviens ar Baha ziedu terapiju var palīdzēt saviem līdzcilvēkiem.

Taču arī speciālista palīdzība var būt ļoti noderīga, īpaši, ja nepieciešams noteikt (palīdzēt apzināties), no kādiem postošiem emocionāliem stāvokļiem ciešat. Neformālās izglītības iestāde “Baha ziedu terapijas centrs” sagatavo Baha ziedu terapijas praktiķus konsultantus, kas klātienē padziļināti apguvuši ne tikai Baha ziedu terapiju, bet arī konsultēšanas prasmes. Apjautājieties, ko un kur jūsu izvēlētais speciālists ir mācījies, jo nereti cilvēki iegādājas Baha ziedu esenču kasti, grāmatu un jau dēvē sevi par terapeitiem. 

Atgriezties uz sadaļu “Biežāk uzdotie jautājumi”