Mūsu komanda

Ziedu enerģija – Baha ziedu terapijas centrs – piedāvā jums kvalitāti un pieredzi kopš 2008. gada – augstākās kvalitātes produktus, seminārus, grāmatas, informāciju. Mēs lepojamies, ka esam Lielbritānijas uzņēmuma Healing Herbs oficiālais pārstāvis Latvijā, jo Healing Herbs ražotās ziedu esences tiek uzskatītas par kvalitatīvākajām Baha ziedu esencēm pasaulē – tās tiek gatavotas tieši tā, kā to savulaik darīja pats terapijas atklājējs – ārsts Edvards Bahs. Baha ziedu terapijas centrā jums ir iespēja saņemt ieteikumus Baha ziedu izvēlē un lietošanā vai profesionālu individuālu konsultāciju, kā arī apgūt Baha ziedu terapijas zināšanas un ziedu esenču piemeklēšnas mākslu dažādos tematiskos semināros vai kursos.

Laura Tidriķe (tālr. 29445643) –  uzņēmuma radītāja un vadītāja, ar Baha ziedu terapiju intensīvi saistīta kopš 2006. gada. Vada seminārus, izglīto topošos Baha ziedu terapijas praktiķus konsultantus, tulko un raksta grāmatas par Baha ziedu terapiju, kā arī sniedz individuālas konsultācijas par Baha ziedu izvēli saskaņā ar klienta mērķi, vēlmēm un vajadzībām. Laura pilnībā pārzina savu uzņēmumu, jo tas ir kā viņas piektais bērns – izlolots un aprūpēts kopš tā pastāvēšanas pirmajām dienām. Laurai ir maģistra grāds pedagoģijā (1998. gads), doktora grāds filoloģijā (2005), ģimenes psihoterapijas pamatkurss (2010), sistēmiskā konsultanta (2020), topošā sistēmiskā terapeite (Vācija, IF Weinheim institūtā).


Centrā ik dienas kopš 2015. gada septembra strādā zinošas speciālistes Baha ziedu terapijā – Lilita Kalniņa un Linda Jēkabsone. Linda un Lilita (ja nepieciešams) pastāstīs jums par Baha ziedu terapiju vai palīdzēs izvēlēties piemērotākos Baha ziedus (uzmanību! tā nebūs padziļināta individuāla konsultācija), viņas rūpējas par mūsu Baha ziedu e-veikalā veikto pasūtījumu rūpīgu iesaiņošanu un maksimāli operatīvu nogādāšanu klientiem. Tālrunis birojā; 29646644, 67223364.


Linda Jēkabsone, centrā strādā kopš 2015. gada:
“Kopš esmu pazīstama ar Baha ziediem, varu teikt, ka mana dzīve ir kļuvusi sakārtotāka, mierīgāka, apzinātāka un arī skaidrāka. Man Baha ziedi ir sevis iepazīšana, savu emocionālo stāvokļu un to izpausmju atpazīšana, izpratne un pieņemšana. Kopš es un mana ģimene lietojam Baha ziedus, mūsu ikdiena ir kļuvusi emocionāli siltāka un daudz biežāk varam iztikt bez emociju izvirdumiem. Jo varu gan sevī, gan savos tuvajos atpazīt negatīvās emocijas un piemeklēt atbilstošo augu, kas konkrētajā situācijā var mums palīdzēt un nodzēst gruzdošo ”ugunskuru”, lai tas nemaz neuzliesmotu. Jāsaka, ka dažreiz tas nav nemaz tik viegli izdarāms, bet man liels atbalsts un palīgs ir zināšanas, kuras ieguvu mācoties par Baha ziedu izpratni un lietošanu, kā arī praktiķa konsultanta apmācībā. Un protams, paši Baha ziedi, kuri ir kļuvuši par maniem sabiedrotajiem manas dzīves trauksmainajos periodos kā atbalsts un mierinātājs snieguši savu dziedinošo spēku.
Novēlu ikvienam sastapties ar Baha ziedu maigo, spēcinošo iedarbību un noticēt, ka ziedi mums atdod savu spēku, lai mēs varētu dzīvot saskaņā ar sevi un dzīvi kopumā.
Lai mums izdodas!”
Mana izglītība par Baha ziediem:
2014 Healing Herbs starptautiskais kurss – ceļvedis Baha ziedu lietošanā un izpratnē.
2015 Baha ziedu terapijas praktiķis konsultants.
Mana izglītība:
2003 Latvijas Universitāte. Pedagoģijas un Psiholoģijas fakultāte. Sociālo zinātņu bakalaura grāds psiholoģijā.
2000 Liepājas Pedagoģijas akadēmija. Pedagoģijas bakalaura grāds.

Lilita Kalniņa, centrā strādā kopš 2015. gada:

” Augu dziedinošais spēks man ir pazīstams kopš bērnības, dzīvojot pie vecmammas lauku sētā meža vidū. Šī interese par dabas spēku un tās varenību mani pavada visu manu dzīvi. Cilvēka ķermenis ir brīnišķīgs Dieva izgudrojums, kurā iekšējo saskaņu apjaušam tikai tad, kad jau esam slimi. Slimība ir labdarīga, jo to kā instrumentu izmanto Dvēsele, lai norādītu uz kļūdām. (E.Bahs) Es piekrītu šim apgalvojumam, jo par to es esmu pārliecināta. Pirmā tikšanās ar Baha ziediem notika pirms 18 gadiem – tā bija Piecu ziedu formula, kas palīdzēja maniem bērniem. Daudzus gadus Baha ziedus izmantoju savas ģimenes ikdienā, it īpaši rudeņos un pavasaros. Bet man nebija pat nojausmas, ka ir ne tikai glābējlīdzeklis “Piecu ziedu formula”, bet gan 38 savvaļas augi, no kuriem katrs saistās ar precīzi definētu negatīvu un pozitīvu emocionālo un prāta stāvokli. Es biju priecīga un pateicīga uzzinot, ka par Baha ziedu terapiju iespējams mācīties latviešu valodā šeit, Latvijā. Kopš manā dzīvē ir ienākušas šīs augu dvēselītes, esmu mainījusies, jo radot sevī mieru es ieklausos sevī, vēroju, analizēju un labāk izprotu cilvēkus un dzīvniekus sev apkārt. Esmu gandarīta par iespēju palīdzēt arī jums! E. Bahs augus salīdzina ar skaistu mūziku, kas „spēj atmodināt mūsu patieso būtību un tuvināt dvēselei. Tie mums dāvā mieru un atbrīvo no ciešanām, Tie ārstē nevis uzbrūkot slimībām ,bet gan piepildot mūsu ķermeni ar Augstākās Patības skaistākajam vibrācijām, kuru klātbūtnē slimība izkūst kā sniegs saule”.”
Mana izglītība par Baha ziediem:
2013 Starptautiskais Healing Herbs kurss – ceļvedis Baha ziedu lietošanā un izpratnē.
2015 Baha ziedu terapijas praktiķis konsultants.
Mana izglītība:
1993 Inženieris – tehnologs . Latvijas Lauksaimniecības universitāte.
2012 Profesionālais maģistra grāds kvalitātes vadībā. Rīgas Tehniskā universitāte.

Mūsu zelta cilvēki

Mēs augstu vērtējam ilgstošu sadarbību. Šeit ir mūsu zelta cilvēki – tie, ar kuriem sadarbojamies jau gadiem un bez kuriem nebūtu iespējams īstenot daudzas mūsu idejas. Mūsu zelta cilvēki un mūsu lielā veiksme!

Nora Freimane. Konsultē mūs finanšu jautājumos. Lai arī Ziedu enerģijas darbības struktūra ir loģiski izveidota un sakārtota, finanšu plūsma uzņēmumā nav tikai cipari. Jūtamies droši, jo Norai ir maģistra grāds finanšu vadībā un zināšanas, kas gūtas Lielbritānijā, ASV un Japānā. Viņa strādājusi finanšu vadības amatos dažādos uzņēmumos (piemēram, Reģionālā Prese DIENA, Lattelecom). Šobrīd Nora ir vadības konsultante un biznesa trenere. www.bizef.lv  Lauras māsa.


Aija Freimane. Konsultē dizaina jautājumos. Profesionāla acs vienmēr ir zelta vērtē! Aija ir Mākslas akadēmijas asociētā profesore, izglīto topošos dizainerus. Lauras māsa.


Ingrīda Sjomkāne, mūsu izdoto grāmatu literārā redaktore un korektore. Katrs mūsu izdotais darbs trīs reizes nonāk Ingrīdas rokās un redzīgo acu uzmanības centrā. Mums ir tik ļoti paveicies ar cilvēku, kas no sirds un ar lielu rūpību dara savu darbu! Ingrīda ir Latviešu valodas aģentūras speciāliste.


Raivis Romančuks, projektu menedžeris Latgales Drukā – vietā, kur mūsu grāmatas un visi citi papīra produkti iegūst savu taustāmo formu. Ar Raivi strādājam kopā kopš pirmās mūsu izdotās grāmatas 2008. gadā – viņš vienmēr zinās padomu, ieteiks labāko un risinās radušās problēmas. druka.lv


Anda Nordena, mūsu grāmatu maketātāja. Pateicoties Raivim, iepazināmies ar Andu un strādājam kopā kopš 2010. gada. Anda ir vēl viens cilvēks, kas savu darbu dara no sirds, ar lielu rūpību un ļoti apzinīgi. andanordena.lv