uz Baha ziedi A-Z

23. Olīvkoks • Olive

oliveNegatīvais stāvoklis:

  • pilnīgs mentāls un fizisks nogurums
  • noguris un bez spēka pēc ilgstoši grūtiem apstākļiem vai slimības
  • „Man vairs nav spēka. Esmu noguris.”

Pozitīvais stāvoklis:

  • atpūties un atjaunojies
  • uzticas dzīvei, ka tā dos nepieciešamo spēku

E. Bahs: „Eiropas olīvkoks līdzēs tiem, kas garīgi un fiziski daudz cietuši un ir tik noguruši, ka nejūt sevī vairs spēku kaut ko darīt. Šādiem cilvēkiem ikdienas dzīve ir grūts darbs, kas nesagādā nekādu prieku.”

Raksturīgi izteicieni:
– Esmu pārguris. Man vairs nav ne kripatiņas spēka. Es gribu gulēt un atpūsties.
– Pēdējā laikā esmu tik daudz darījis, ka mani spēki ir pilnībā izsīkuši.
– Sīkākie ikdienas darbi prasa ārkārtīgu piepūli, man nav enerģijas, esmu novārdzis.

Apraksts:
Tu atrodies emocionālajā stāvoklī, kad spēka un enerģijas rezerves ir gandrīz pilnībā izsīkušas – līdzīgi kā mobilajam telefonam, kas ziņo, ka baterijas tūlīt būs tukšas. Atskatoties pagātnē, tu, iespējams, secināsi, ka atdod no sevis par daudz – varbūt strādā vairākās darbavietās, varbūt pārciesta smaga slimība, kas laupījusi visus spēkus, varbūt esi jaunais vecāks, kas naktis pavada, barojot un ucinot mazuli. Šādā situācijā prieks par dzīvi ir zudis, ik mazākais darbs prasa lielu piepūli. Tev šķiet, ka tu varētu aizmigt uz līdzenas vietas, tu domā par ēdienu, kas tev sniegtu enerģiju, kā arī atsaki visam, kas varētu vēl patērēt tavu enerģiju. Kad jūtamies pārguruši, mēs bieži sapņojam par atpūtu siltajās zemēs pie jūras.

Tev var palīdzēt OLĪVKOKA ziedu esence! Olīvkoks, uzaudzis siltajās zemēs un uzņēmis sevī karsto saules enerģiju, uzlādēs tev „baterijas” un palīdzēs atjaunoties, turklāt iemācīs taupīgi pārvaldīt savas spēka rezerves – cik dodam, tik mums arī jāsaņem!

uz Baha ziedi A-Z