uz Baha ziedi A-Z

34. Sermulīte • Water Violet

water violetNegatīvais stāvoklis:

  • izjūta, ka citi nesaprot
  • vēss, lepns un atturīgs
  • patīk būt vienam
  • „Negribu ar citiem kontaktēties.”

Pozitīvais stāvoklis:

  • neatkarīgs
  • rāms un mierīgs
  • gatavs palīdzēt un dot padomu

E. Bahs: „Līdzeklis tiem, kam patīk būt vieniem, gan veseliem, gan slimiem esot. Tie ir ļoti klusi cilvēki, kas pārvietojas bez trokšņa, maz runā, ja reiz runā, tad maigā balsī. Viņi ir ļoti spējīgi, neatkarīgi un pašpaļāvīgi. Viņus gandrīz neuztrauc citu domas. Viņi ir atturīgi, liek citus mierā un iet savu ceļu. Bieži tie ir gudri un talantīgi cilvēki. Viņu iekšējais miers ir svētība apkārtējiem.”

Raksturīgi izteicieni:
– Man nevajag citus cilvēkus. Man nav ar viņiem par ko runāt. Man ir labi ar sevi.
– Man grūti vedas saviesīgas sarunas. Man tās šķiet pilnīgi tukšas un bezjēdzīgas.

Apraksts
Visā visumā tu jūties labi, it īpaši, ja tev nav jādodas ārpus savas ierastās vides un jākomunicē ar cilvēkiem, kuri tev šķiet muļķi. Kas tas par līmeni! Par ko gan viņi runā! Nē, tu neizsaki kritiku, tikai tā pie sevis nodomā. Visticamāk, citi tevi uzskata par iedomīgu un augstprātīgu, jo tev nav ne mazākās vēlmes sēdēt ar viņiem pie viena galda un pļāpāt par neko. Pasākumu neoficiālās daļas pie kafijas krūzes un vīna glāzes (ja vien tie nav cilvēki no tava plaukta) tev pilnīgi nesaista. Citu uzskati tevi nesatricina. Tu dzīvo ar moto: „Es nejaucos citu dzīvē un negribu, lai citi jaucas manējā.” Varbūt kaut kur ieskanas vientulības nots, taču tā tevi satrauc mazāk nekā doma, ka jāsatiekas ar cilvēkiem.

Mēs esam šajā pasaulē, lai gūtu pieredzi un zināšanas un pilnveidotu apziņu. Tikai saziņā ar citiem mēs varam iepazīt sevi un attīstīties, tikai tad iespējama enerģijas apmaiņa, kas ir būtiska dzīvības nodrošināšanai un veselībai. Norobežojoties cilvēks sevi nolemj iznīcībai. SERMULĪTE palīdz nojaukt iekšējo barjeru un veidot saziņu ar cilvēkiem un pasauli. Tā māca, kā ar savām izcilajām spējām un zināšanām dalīties, tādējādi sniedzot ieguldījumu kopējā attīstībā. Mēs iemācāmies Visuma likumu – mēs visi esam vienoti un esam šeit, lai palīdzētu viens otram.

uz Baha ziedi A-Z