Tematiskie semināri

Izziniet Baha ziedu terapiju caur dažādu tematu prizmu! 

Seminārus vada: Laura Tidriķe, Baha ziedu terapijas praktiķe, Dr. philol., Mg. paed., sistēmiskā  konsultante, topošā sistēmiskā terapeite. Laura ar Baha ziediem intensīvi saistīta kopš 2006. gada. Baha ziedu terapiju apguvusi Anglijā, Vācijā un Austrijā, tulko grāmatas par Baha ziedu terapiju, ir vairāku grāmatu par Baha ziedu terapiju autore, kā arī sniedz individuālas konsultācijas. Laura ir pedagoģe ar vairāk nekā 10 gadu augstskolas mācībspēka pieredzi. Kopš 2008. gada vada seminārus un kursus par Baha ziedu terapiju. Četru bērnu māmiņa.


JAUNUMS! 24. novembrī, plkst. 18.00-21.00: Sarunas par Baha ziediem (tiešsaistes seminārs)
Semināra satura kodolu veidos dalībnieku jautājumi par Baha ziedu izvēli, atšķirībām dažādu augu konceptos un visu, kas saistīs ar Baha ziedu lietošanu. Taču būs arī dalīšanās pieredzē un semināra vadītājas Lauras Tidriķes sagatavotie jautājumi un uzdevumi, kas palīdzēs apgūt Baha ziedu izvēli dažādās situācijās. Seminārs paredzēts ikvienam – gan tiem, kas vēlas ieskatīties Baha ziedu terapijā, to ir nesen apguvuši vai arī praktizē jau ilgāku laiku. Aicinām izzināt Baha ziedus un sevi Lauras vadībā! Dalības maksa: 25 EUR, ar Ziedu enerģijas Drauga karti: 22,50 EUR. Pieteikties un samaksāt par dalību šeit.


 

Jaunā gada apņemšanās. Kā saglabāt motivāciju un mērķtiecību? Šajā seminārā vispirms pievērsīsim uzmanību tam, kā tad veidot mērķus, lai tos varam piepildīt viegli. Semināra otrajā daļā runāsim par tiem dziedinošajiem augiem, kuri mums var palīdzēt saglabāt mērķtiecību (vai varbūt kļūt mērķtiecīgākiem?), vairot motivāciju un apņēmību kaut ko mainīt savā dzīvē. Kā izvairīties no dažādiem klupšanas akmeņiem? Daba sniedz mums savu palīdzīgo roku ziedu esenču veidolā!


Ja ciešam no nomāktības… Kā atgūt prieku par dzīvi? Ārsta Edvarda Baha izveidotajā ārstniecības sistēmā ir līdzekļi, kas atbrīvo mūs no dažādiem postošiem emocionālajiem un prāta stāvokļiem. Šajā seminārā aplūkosim, kuri Baha ziedi varētu būt noderīgi, ja dzīvē nespējam gūt prieku un saskatīt dzīves jēgu. Atgādinām, ka Baha ziedus drīkst lietot kopā ar ikvienu citu ārstniecības sistēmu, tie, kā jau dabas dziedinošais spēks, mūs atbalsta un stiprina mūsu dzīves tumšākajās stundās.


Veidojam veselīgas partnerattiecības. Baha ziedu terapijā izmantotie 38 līdzekļi saistīti ar noteiktiem emocionālajiem un prāta stāvokļiem, kas savukārt atspoguļojas mūsu uzvedības un savstarpējo attiecību modeļos. Kuri Baha ziedi palīdz mums mainīties, lai veidotu veselīgas partnerattiecības? Kā no sevis žēlošanas kļūt par cilvēku, kas nesavtīgi mīl? Kā no “es visu varu pats/pati” iemācīties dalīties ar ikdienas pienākumiem un atbildību?


(Ie)mīlēt sevi. Seminārā caur Baha ziedu terapijas prizmu palūkosimies un mūžam aktuālajiem jautājumiem: Kā mīlēt sevi? Kā atbrīvoties no pašiznīcinošām domām, pašpārmetumiem un neveselīgas paškritikas? Kā stiprināt pašvērtību? Kā nezaudēt savu dzīvi citu cilvēku dēļ?


Uz skolu ar prieku, mājup ar labām sekmēm! Jūsu bērnam skolā grūti iejusties? Jūsu bērnam ir mācību grūtības? Viņš nespēj koncentrēties, viņam šķiet, ka viņš nemāk, jo citiem viss padodas labāk? Jūsu bērns uz skolu nedodas ar prieku? Negatīva pieredze (neapmierinošas sekmes, konflikti ar draugiem, izstumšana no vienaudžu kolektīva)? Baha ziedi var palīdzēt risināt mācību grūtības un vairot skolēnā motivāciju mācīties (pildīt mājasdarbus un mācīties ar aizrautību)! Turklāt Baha ziedi var stiprināt koncentrēšanās spējas un vairot pašpārliecinātību. Seminārs vecākiem par to, kā atbalstīt bērnus, ņemot talkā Baha ziedus. 


Stiprinām sievišķo daļu sevī! Šo semināru veltīsim mūsdienās tik aktuālajam jautājumam “Kā atgūt, vairot un nepazaudēt sievišķību?” Kuri no Baha ziediem palīdz mainīt domāšanu “es drīkstu būt vāja, es drīkstu nevarēt, es drīkstu lūgt palīdzību?” Seminārs stiprajām un visu varošajām sievietēm! 


Iepazīsimies! Baha ziedi. Kas ir Baha ziedu terapija? Kad tā var palīdzēt? Ar ko tā atšķiras no homeopātijas, aromterapijas un zāļu tējām? Kāpēc tieši 38 ziedu esences? Kā veiksmīgāk izvēlēties Baha ziedu esences un kā tās lietot? Kad varam gaidīt rezultātus? Seminārs visiem, kas vēlas gūt priekšstatu par Baha ziedu terapiju un pirmo praktisko pieredzi.


Stiprinām imunitāti! Tie, kas savas veselības stiprināšanā izmanto Baha ziedu terapiju, novēro, ka slimot nākas retāk vai gandrīz nemaz, turklāt saslimstot iespējams saviem spēkiem ātri un bez komplikācijām atkal tikt uz kājām. Kā ar Baha ziediem stiprināt imunitāti un pārtraukt (vai nemaz nepieļaut) slimību varu pār mums? Turklāt mūsdienās Baha ziedu terapijas joma ir tieši imunitātes stiprināšana – jo spēcīgāks ir mūsu iekšējais līdzsvars, jo stiprāka imunitāte – tā uzskata Baha ziedu terapijā.


Stress un izdegšana. Stāsta, ka stress esot veselības problēmu sakne. Kā apzināties un atrast sava stresa rašanās avotu un kā Baha ziedu terapija var palīdzēt mums ar prieku, vieglāk un ar mazāku sasprindzinājumu izbaudīt dzīves ceļojumu? Savukārt ar izdegšanas sindromu sastopamies, kad ciešam no hroniska stresa. Kas no Baha ziedu klāsta var palīdzēt atgūt spēkus un iemācīties rast veselīgu balansu starp darbu un atpūtu?


Kā ārstēties ar Baha ziediem? Ziedu terapijas pamatlicējs Edvards Bahs bija ārsts, kurš ar atklātajām ziedu esencēm ārstēja slimības un uzskatīja, ka “dabas likumu priekšā slimībai nav varas”. Baha ziedu esences nav zāles, tās var lietot kopā ar ikvienu citu ārstniecības metodi. Kā izvēlēties Baha ziedus, ja ciešam no fiziskas slimības? Kādas terapeitiskās stratēģijas iespējamas un kas jāņem vērā, ārstējoties ar Baha ziediem? Kāpēc Baha ziedi ir efektīvi gan akūtu, gan fizisku slimību ārstēšanā?


“Baha ziedi manam bērnam (0-7 gadi)” Seminārā aplūkosim dažādus jautājumus, kas rodas, ja Baha ziedus vēlamies dot saviem bērniem. Šajā seminārā par bērniem no dzimšanas līdz skolas vecumam: Kā atpazīt bērnu tipu (Baha ziedu terapijā ir 12 cilvēku tipi un katram no tiem – savs dziedinošais augs (Divpadsmit Dziednieku grupa))? Kuri citi augi ir bieži noderīgi šī vecuma bērnam? Kā piemeklēt piemērotās ziedu esences un kā tās lietot? Kad ir noderīgi Baha ziedus lietot arī vecākiem? Citi semināra dalībniekiem aktuāli jautājumi. 


“Baha ziedi manam bērnam (7-16 gadi)” Seminārā aplūkosim, kā Baha ziedi var noderēt 7 līdz 16 gadus veciem bērniem – skolēniem: Kā ar Baha ziedu terapiju palīdzēt bērnam risināt mācību un saskarsmes jautājumus skolā? Bērnu tipi Baha ziedu terapijā. Kuri citi augi ir bieži noderīgi skolas vecuma bērniem? Kā piemeklēt piemērotās ziedu esences un kā tās lietot? Kad ir noderīgi Baha ziedus lietot arī vecākiem? Citi semināra dalībniekiem aktuāli jautājumi.


“Uzlabojam miega kvalitāti!” Daudziem jau zināms, ka Baha ziedi ir labi palīgi arī tad, ja naktī nespējam ļauties miega varai – te domas maļas pa galvu, te satraukums par nākotni… Kādi Baha ziedi varētu būt noderīgi? Dziļš un spēcinošs miegs cieši saistīts ar nākamās dienas kvalitāti un ir pamatu pamats veselībai! Šajā seminārā par to, kādi Baha ziedi var palīdzēt pieaugušajiem ļauties miega varai. 


Rūpēsimies par savas dzīves kvalitāti!