Tematiskie semināri

Laura Tidriķe, Baha ziedu terapijas praktiķe, Dr. philol., Mg. paed. topošā sistēmiskā (ģimenes) konsultante/terapeite. Laura ar Baha ziediem intensīvi saistīta kopš 2006. gada, jau vairāk nekā 10 gadu tā ir viņas vienīgā profesionālā nodarbošanās. Baha ziedu terapiju apguvusi Anglijā, Vācijā un Austrijā, tulko grāmatas par Baha ziedu terapiju, ir vairāku grāmatu par Baha ziedu terapiju autore, kā arī sniedz individuālas konsultācijas. Laura ir pedagoģe ar vairāk nekā 10 gadu augstskolas mācībspēka pieredzi. Kopš 2008. gada vada seminārus un kursus par Baha ziedu terapiju. Četru bērnu māmiņa.

Norises laiks: plkst. 18.00-20.00.
Norises vieta: Baha ziedu terapijas centrā Rīgā, Graudu ielā 61C.
Dalības maksa (katrs seminārs): 12 EUR (priekšmaksa, maksājot ar pārskaitījumu vai birojā nedēļu pirms semināra) vai 15 EUR (maksājot pirms semināra).
Pieteikšanās: pieteikties semināriem iespējams, zvanot 67223364 vai 29646644 (darba dienās no plkst. 11.00-18.00) vai šeit. Vietu skaits ir ierobežots!


 

2018. gada ZIEMA/PAVASARIS

10. janvārī. Jaunā gada apņemšanās. Kā saglabāt motivāciju un mērķtiecību? Šajā seminārā uzmanības centrā atradīsies tie dziedinošie augi, kuri mums var palīdzēt saglabāt mērķtiecību (vai varbūt kļūt mērķtiecīgākiem?), vairot motivāciju un apņēmību kaut ko mainīt savā dzīvē. Kā izvairīties no dažādiem klupšanas akmeņiem? Daba sniedz mums savu palīdzīgo roku ziedu esenču veidolā!

24. janvārī. Nomāktība. Kā atgūt prieku par dzīvi? Ārsta Edvarda Baha izveidotajā ārstniecības sistēmā ir līdzekļi, kas atbrīvo mūs no dažādiem postošiem emocionālajiem un prāta stāvokļiem. Šajā seminārā aplūkosim, kuri Baha ziedi varētu būt noderīgi, ja dzīvē nespējam gūt prieku un saskatīt dzīves jēgu. Atgādinām, ka Baha ziedus drīkst lietot kopā ar ikvienu citu ārstniecības sistēmu, tie, kā jau dabas dziedinošais spēks, mūs atbalsta un stiprina mūsu dzīves tumšākajās stundās.

FEBRUĀRĪ – “Ziedu enerģija” svinēs savu desmito dzimšanas dienu un viens no svinību pasākumiem būs bezmaksas semināri visā Latvijā “Baha ziedu terapija: dabas dziedinošais spēks iekšējam līdzsvaram”. Sekojiet līdzi informācijai dzimšanas dienai veltītajā mājaslapas sadaļā.

7. martā. Iemīlēt sevi. Seminārā caur Baha ziedu terapijas prizmu palūkosimies un mūžam aktuālajiem jautājumiem: Kā mīlēt sevi? Kā atbrīvoties no pašiznīcinošām domām, pašpārmetumiem un neveselīgas paškritikas? Kā stiprināt pašvērtību? Kā nezaudēt savu dzīvi citu cilvēku dēļ?

27. martā. Stress un izdegšana. Stāsta, ka stress esot veselības problēmu sakne. Kā apzināties un atrast sava stresa rašanās avotu un kā Baha ziedu terapija var palīdzēt mums ar prieku, vieglāk un ar mazāku sasprindzinājumu izbaudīt dzīves ceļojumu? Savukārt ar izdegšanas sindromu sastopamies, kad ciešam no hroniska stresa. Kas no Baha ziedu klāst var palīdzēt atgūt spēkus un iemācīties rast velseīgu balansu starp darbu un atpūtu.

10. aprīlī. Uzlabojam miega kvalitāti! Daudziem jau zināms, ka Baha ziedi ir labi palīgi arī tad, ja naktī nespējam ļauties miega varai – te domas maļas pa galvu, te satraukums par nākotni… Kādi Baha ziedi varētu būt noederīgi? Dziļš un spēcinošs miegs cieši saistīts ar nākamās dienas kvalitāti un ir pamatu pamats veselībai! Šajā seminārā par to, kādi Baha ziedi var palīdzēt pieaugušajiem ļauties miega varai.

24. aprīlī. Palīdzam savam bērnam! Baha ziedu terapijā ir 38 dziedinoši augi, taču ne visi vajadzīgi mūsu bērniem. Kuri ir bērniem biežāk lietotie ziedi? Kā tos maksimāli veiksmīgi piemeklēt dažādās situācijās? Daudzi vecāki izvēlas atbalstīt un stiprināt savus bērnus ar Baha ziedu terapijas palīdzību, jo tā ir dabiska, droša un efektīva. Uzzini vairāk!

8. maijā. Vairojam sievišķību! Šo semināru veltīsim mūsdienās tik aktuālajam jautājumam “Kā atgūt, vairot un nepazaudēt sievišķību?” Kuri no Baha ziediem palīdz mainīt domāšanu “es drīkstu būt vāja, es drīkstu nevarēt, es drīkstu lūgt palīdzību?” Seminārs sievietēm!

Šie semināri savus datumus gaida:

Lai spirdzinošs miegs bērniem un mierīgas naktis vecākiem! Kuri no Baha ziedu līdzekļiem var noderēt, ja miegs ir traucēts bērnam? Runāsim ne tikai par to, kā piemeklēt piemērotos Baha ziedus, bet arī par to, kas (notikumi, pārdzīvotais, ieradumi) bērna ikdienā var negatīvi ietekmēt miegu.

Stiprinām imunitāti! Tie, kas savas veselības stiprināšanā izmanto Baha ziedu terapiju, novēro, ka slimot nākas retāk vai gandrīz nemaz, turklāt saslimstot iespējams saviem spēkiem ātri un bez komplikācijām atkal tikt uz kājām. Kā ar Baha ziediem stiprināt imunitāti un pārtraukt (vai nemaz nepieļaut) slimību varu pār mums?

Veidojam veselīgas partnerattiecības: Baha ziedu terapijā izmantotie 38 līdzekļi saistīti ar noteiktiem emocionālajiem un prāta stāvokļiem, kas savukārt atspoguļojas mūsu uzvedības un savstarpējo attiecību modeļos. Kuri Baha ziedi palīdz mums mainīties, lai veidotu veselīgas partnerattiecības? Kā no sevis žēlošanas kļūt par cilvēku, kas nesavtīgi mīl? Kā no “es visu varu pats/pati” iemācīties dalīties ar ikdienas pienākumiem un atbildību?

Ievadseminārs “Baha ziedu terapija – dabas dziedinošais spēks iekšējam līdzsvaram”. Seminārā aplūkosim Baha ziedu terapijas pamatjautājumus – kas tā ir, kā radās, kam palīdz, kā maksimāli precīzi piemeklēt dziedinošos augus, kā tos lietot un kad gaidīt rezultātu. Īpaši uz semināru aicināti tie, kas plāno (bet vēl nav izlēmuši) mācīties Healing Herbs starptautiskā kursa ZIEMAS grupā (vēl ir pāris brīvu vietu). Uzmanību! Ja apmeklēsiet šo semināru un izlemsiet mācītieties Healing Herbs starptautiskā kursa ZIEMAS grupā, šī semināra dalības maksa (12 EUR) tiks uztverta kā starptautiskā kursa iemaksa (respektīvi, starptautiskā kursa mācību maksa samazināsies par 12 EUR). Piebilde: šāds piedāvājums ir aktuāls tikai tik ilgi, kamēr starptautiskā kursa mācību grupā vēl ir brīvas vietas.

Uz skolu ar prieku, uz mājām ar labām sekmēm! Jūsu bērnam ir mācību grūtības? Viņš nespēj koncentrēties, viņam šķiet, ka viņš nemāk, jo citiem viss padodas labāk? Jūsu bērns uz skolu nedodas ar prieku? Negatīva pieredze (neapmierinošas sekmes, konflikti ar draugiem, izstumšana no vienaudžu kolektīva)? Baha ziedi var palīdzēt risināt mācību grūtības un vairot skolēnā motivāciju mācīties (pildīt mājasdarbus un mācīties ar aizrautību)! Turklāt Baha ziedi var stiprināt koncentrēšanās spējas un vairot pašpārliecinātību. Seminārs vecākiem par to, kā atbalstīt bērnus, ņemot talkā Baha ziedus.

Fizisku slimību ārstēšana: Ziedu terapijas pamatlicējs Edvards Bahs bija ārsts, kurš ar atklātajiem ziedu līdzekļiem ārstēja slimības un uzskatīja, ka “dabas likumu priekšā slimībai nav varas”. Baha ziedu līdzekļi nav zāles, tos var lietot kopā ar ikvienu citu ārstniecības metodi. Kā izvēlēties Baha ziedus, ja ciešam no fiziskas slimības? Kādas terapeitiskās stratēģijas iespējamas un kas jāņem vērā, ārstējoties ar Baha ziediem? Kāpēc Baha ziedi ir efektīvi gan akūtu, gan fizisku slimību ārstēšanā?

Rūpēsimies par savas dzīves kvalitāti!