Divas nodarbības
..TIEM, KAS CĪNĀS AR BAILĒM

Bailes piesaista to, no kā baidāmies…
Ja vēlies ko vairot, cīnies ar to!

Ir ierasts, ka vēlamies atbrīvoties no savām bailēm, ar tām cīnīties, tās uzvarēt. Taču, izrādās, tas nav iespējams, jo, pirmkārt, bailes ir mūsu sabiedrotās – tās ir palīdzējušas mums izdzīvot (un izdzīvo stiprākie!), un, otrkārt, tās vienkārši ir mūsu daļa. Kā gan mēs varam atbrīvoties paši no sevis? Tieši tāpēc tik daudzos gadījumos cīņa ar bailēm nenes nekādus rezultātus, un tie, kas cieš no bailēm, nonāk situācijā, kura šķiet arvien bezcerīgāka… Nereti paiet pat 10 gadi, līdz cilvēks, kas cieš no bailēm, uzdrošinās vērsties pēc palīdzības…

Un tomēr – izeja ir! Mainīt savu attieksmi pret bailēm un veidot sadarbības pilnas attiecības ar tām! Nodarbības piedāvā vācu psihoterapeita Bernda Šūmahera (Bernd Schumacher) izstrādāto iedarbīgo pieeju, kuru terapeits izveidojis un pilnveidojis 25 gadu laikā, kā sistēmiskais terapeits strādājot ar klientiem, kas cieš no visa veida bailēm un fobijām (agorafobijas, klaustrofobijas, sociālās fobijas, bailēm no augstuma, eksāmeniem, lidošanas utt.). Nodarbību autore un vadītāja Laura Tidriķe šo pieeju apguvusi Vācijas vecākajā sistēmiskajā institūtā IF Weinheim.

Šajās divās nodarbības gan gūsiet teorētisku pamatojumu, kāpēc cīņa ar bailēm lemta neveiksmei un kā iemācīties bailes padarīt par savām sabiedrotajām, gan arī veiksiet daudzus praktiskus uzdevumus, jo tikai to, ko mēs izmēģinām un izdarām paši, mēs arī apgūstam. 

KAM NODARBĪBAS NODERĒS?
– tiem, kas mazāk ilgi vai jau ilgstoši cieš no bailēm un netiek ar tām galā,
– tiem, kas izmēģinājuši dažādas metodes, taču nav sasnieguši vēlamo rezultātu.

NODARBĪBU SATURS:
– teorija un prakse: teorētisks pamatojums praktiskajiem uzdevumiem,
sistēmiskajā terapijā izmantotas metodes,
– darbošanās pāros,
– ja nodarbību dalībnieki vēlēsies, tiks piedāvātā iespēja sistēmisko pieeju kombinēt ar Baha ziedu terapiju – nodarbību dalībnieki saņems ieteikumus piemērotajiem Baha ziediem, kā arī divus Baha ziedu maisījumus.

IEGUVUMI:
– noteikti gūsiet citu skatu uz savām bailēm,
– būsiet daļēji vai pilnībā atrisinājuši savu situāciju,
– apgūsiet metodes, kas jums noderēs visu dzīvi, jo… ar bailēm – mazākām vai lielākām – sastapsimies tik ilgi, kamēr vien būsim dzīvi. 🙂

KURSA VADĪTĀJA: Laura Tidriķe, Baha ziedu terapijas praktiķe konsultante, sistēmiskā konsultante un topošā sistēmiskā terapeite. Laura ir pedagoģe (maģistra grāds pedagoģijā un doktora grāds filoloģijā) ar vairāk nekā 10 gadu augstskolas mācībspēka pieredzi. Kopš 2008. gada vada seminārus un kursus par Baha ziedu terapiju, sākot ar 2019. gadu – arī par sistēmisko konsultēšanu un terapiju.

NODARBĪBU NORISES LAIKI: CETURTDIENU VAKARI (plkst. 18.00-21.00):
–> gaidām laiku, kad varēsim tikties klātienē.

NORISES VIETA: Ziedu enerģijas māja Graudu ielā 61C.

PIETEIKŠANĀS: pieteikties iespējams, aizpildot pieteikuma veidlapu šeit. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet Laurai 29445643. Piesakoties dalībai seminārā, starp semināra dalībnieku un SIA “Ziedu enerģija” stājas spēkā distances līgums. Lūdzu, iepazīstieties ar tā saturu!

KURSA DALĪBAS MAKSA: 60 EUR (viena nodarbība (3h) = 30 EUR)
A variants: maksājot visu summu uzreiz = 50 EUR. Samaksa veicama ar pārskaitījumu, piesakoties nodarbībām.
B variants: 2 x 30 EUR, pirmā samaksa (ar pārskaitījumu) veicama, piesakoties nodarbībām. Otrā – pirms 2. klātienes nodarbības.

INFORMĀCIJA: Kursu iespējams kombinēt ar Baha ziedu terapiju, Baha ziedu ieteikumi un maisījumi (2 gab.) – DĀVANĀ, ierodoties pēc tiem mūsu veikalā Graudu ielā 61C vai samaksājot par piegādi.

Dalības maksā ietverts: 2 x 3 h tiešsaistes nodarbības, nodarbību materiāli, 2 Baha ziedu maisījumi.