Divas nodarbības
TIEM, KAS GRIB, BET NESPĒJ SASNIEGT SAVU MĒRĶI

Jūs apņematies sākt ko jaunu, esat iedvesmas pilns, sākat darboties, taču pēc īsāka vai garāka laika visas labās apņemšanās izkūp kā dūmi gaisā… Dusmas, vilšanās, vainas izjūta, kauns… jo nav jau pirmā reize…

Kas notiek? Dažkārt mērķi esam izvirzījuši tikai ar prātu, neņemot vērā mūsu uzkrāto pieredzi, tāpēc zemapziņa (kas ir spēcīgāka par apziņu un vienmēr rūpējas par mūsu labsajūtu) mūs cenšas pasargāt no nepatīkamām izjūtām (kādas rodas, piemēram, sevi piespiežot) un bloķē izvirzīto apņemšanos. Dažkārt esam aizmirsuši apzināt šķēršļus, un, kad ar tiem sastopamies, tie šķiet nepārvarami. Dažkārt esošā situācija sniedz kādu (apzinātu vai neapzinātu) labumu, tāpēc arī, lai cik pievilcīgs šķiet mērķis, pavisam cilvēciski ir turēties pie labi pazīstamā, nevis doties pa nezināmu ceļu. Un dažkārt neesam padomājuši, ka tad, kad būsim sasnieguši vienu mērķi, nākamais jau parādīsies ceļa galā… varbūt tieši tas attur mūs no pirmā mērķa sasniegšanas?

Esiet aicināti piedalīties divās praktiskās nodarbībās, kuras sniegs jums jaunu skatu uz to, kāpēc nevirzāmies pretī savu mērķu piepildīšanai un kā tad to varam izdarīt veiksmīgi, saprotot mūsu psihes darbības mehānismus un sistēmu, kurā atrodamies.

KAM NODARBĪBAS NODERĒS:
– tiem, kam ir mērķi un kuri vēlas tos sasniegt,
– tiem, kas vēlas saprast, kāpēc paši boikotējam savu mērķu sasniegšanu,
– tiem, kas vēlas apgūt jaunas metodes mērķu izvirzīšanā un sasniegšanā.

NODARBĪBU SATURS:
– teorija un prakse: teorētisks pamatojums praktiskajiem uzdevumiem,
– prāta un zemapziņas sinhronizēšana – atslēga mērķu sasniegšanai (vairs nevajadzēs sevi piespiest kaut ko darīt!),
– sistēmiskajā terapijā izmantotas metodes (problēmas izkārtojums, skalēšana),
– darbošanās pāros,
– ja nodarbību dalībnieki vēlēsies, tiks piedāvātā iespēja sistēmisko pieeju kombinēt ar Baha ziedu terapiju – nodarbību dalībnieki saņems ieteikumus piemērotajiem Baha ziediem, kā arī divus Baha ziedu maisījumus.

IEGUVUMI:
– apgūsiet Cīrihes resursu modeli – acumirklī vienīgo metodi, kas parāda, kā palīdzēt prātam un zemapziņai veiksmīgi komunicēt, Cīrihes resursu modeļa izveidotāji ir psihoterapeite un psihoanalītiķe Maja Štorha (Maja Storch) un psihologs un psihoterapeits Dr Franks Krauze (Frank Krause)
– apgūsiet problēmas izkārtojumu – iedarbīgu sistēmiskās terapijas metodi, problēmas izkārtojumu izveidojuši
– spersiet soļus sava mērķa virzienā,
– apzināsieties, kas stāv ceļā mērķu sasniegšanai,
– noteikti gūsiet jaunas atziņas par to, kā virzīties uz mērķi,
– uzzināsiet, kā rast spēcīgu motivāciju un neizsīkstošu gribasspēku īstenot savus nodomus.
– apgūsiet metodes, kas jums noderēs visu dzīvi, jo… kad sasniegta viena virsotne, aiz tās jau redzama nākamā… 🙂

KURSA VADĪTĀJA: Laura Tidriķe, Baha ziedu terapijas praktiķe konsultante, sistēmiskā konsultante un topošā sistēmiskā terapeite. Laura ir pedagoģe (maģistra grāds pedagoģijā un doktora grāds filoloģijā) ar vairāk nekā 10 gadu augstskolas mācībspēka pieredzi. Kopš 2008. gada vada seminārus un kursus par Baha ziedu terapiju, sākot ar 2019. gadu – arī par sistēmisko konsultēšanu un terapiju.

NODARBĪBU NORISES LAIKI:
DIVI OTRDIENU VAKARI (plkst. 18.00-21.00): tuvākajā laikā nodarbības nav plānotas. Gaidīsim mierpilnākus laikus. 🙂

NORISES VIETA: Ziedu enerģijas telpās Rīgā, Graudu ielā 61C.

PIETEIKŠANĀS: pieteikties iespējams, aizpildot pieteikuma veidlapu šeit.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet Laurai 29445643. Piesakoties dalībai seminārā, starp semināra dalībnieku un SIA “Ziedu enerģija” stājas spēkā distances līgums. Lūdzu, iepazīstieties ar tā saturu!

Uzmanību! Dalībnieku skaits seminārā ir ierobežots(ne vairāk kā 9 dalībnieki). Kavētās nodarbības nav iespējams apmeklēt pie citas grupas, ja vien nav iestājusies Force Majeure.

KURSA DALĪBAS MAKSA: 60 EUR (viena nodarbība (3h) = 30 EUR)
A variants: maksājot visu summu uzreiz, saņemiet patīkamu nodarbību maksu = 50 EUR. Samaksa veicama ar pārskaitījumu, piesakoties nodarbībām.
B variants: 2 x 30 EUR, pirmā samaksa (ar pārskaitījumu) veicama, piesakoties nodarbībām. Otrā – pirms 2. klātienes nodarbības.

INFORMĀCIJA: Kursu iespējams kombinēt ar Baha ziedu terapiju, Baha ziedu ieteikumi un maisījumi (2 gab.) – DĀVANĀ!

Dalības maksā ietverts: 2 x 3 h klātienes nodarbības, izdales materiāli, 2 Baha ziedu maisījumi, tēja un kāds gardumiņš.