Izdevniecība „Ziedu enerģija”

2006. gadā latviešu valodā grāmatu par Baha ziedu terapiju nebija. Laurai Tidriķei, Ziedu enerģijas radītājai, iepazīstoties ar šo vienkāršo pašpalīdzības metodi, radās ideja iztulkot kādu grāmatu, lai šī informācija būtu pieejama Latvijas iedzīvotājiem. Grāmata 2008. gadā tika iztulkota un arī izdota. Tā sākās Ziedu enerģijas izdevējdarbība. Šo gadu laikā ir izdotas vairāk nekā 20 grāmatas, turklāt ne tikai par Baha ziedu terapiju, bet arī par citām saistošām tēmām. Ieskaties! Ļoti iespējams, atradīsi šeit kaut ko vērtīgu!

DRĪZUMĀ! (plānotais izdošanas datums: 6.12.2021.
Uldis Raiskums, Rūdolfs Šteinbergs
Radi savu dzīves garšu
Gatavo kopā ar šefpavāru!
Vingro kopā ar fizioterapeitu!
100 gardu recepšu & 100 efektīvu vingrojumu Tavai dzīves garšai
Radi restorānu savās mājās, smeļoties iedvesmu no šefpavāra Rūdolfa Šteinberga piedāvātajām receptēm veselīgām uzkodām, sātīgiem pamatēdieniem un brīnišķīgiem desertiem! Baudpilns garšas piedzīvojums garantēts!
Sajūti sevi un savu ķermeni, attīsti spēku un lokanību, atjauno enerģiju un rūpējies par ķermeņa vingrumu, veicot fizioterapeita Ulda Raiskuma izvēlētos vingrojumus. Ķermenis ir tavs dzīves garšas avots!
Matīsa Markovska fotogrāfijas, Lauras Tidriķes teksts
Rīga : Ziedu enerģija, 2021, 296 lpp.
Cietais sējums
ISBN 978-9934-9009-2-1


Jaunums. Laura Tidriķe
Kā veseļoties ar Baha ziediem
Angļu ārsts Edvards Bahs (1886–1936) atklāja savvaļas augus, kuri palīdz mums atjaunot iekšējo līdzsvaru, stiprināt pašdziedināšanās spēkus un atgūt veselību brīdī, kad to esam zaudējuši.
Šajā grāmatā uzzini:
– kā atbrīvoties no slimībām, izmantojot Baha ziedu terapiju,
– kā izvēlēties dziedinošās ziedu esences ārstēšanās procesā,
– kā atrast slimības cēloni, ja esi to gatavs meklēt sevī – savās domās, emocijās un rīcībā.
Rīga : Ziedu enerģija, 2021, 144 lpp.
ISBN 978-9934-9009-0-7


Otrais izdevums. Džulians Barnards
Baha ziedu terapija Unikāla grāmata par Baha ziedu terapiju – autors interesantā un neparastā veidā salīdzina augus un cilvēkus, palīdzot veidot pilnīgu priekšstatu par katra ārstniecības auga saistību ar cilvēka emocionālajiem un prāta stāvokļiem.
Rīga : Ziedu enerģija, 2021, 348 lpp.
ISBN 978-9934-9009-1-4


Geralds Hīters
Ko darīt ar bailēm? Par mākslu pieņemt dzīves neparedzamību
“Mums ir jābaidās, un bailes mums ir vajadzīgas. Jā, mēs pat nevarētu izdzīvot, ja nedzirdētu vēstījumu, ko tās mums sūta: “Tu atrodies dzīvību apdraudošā situācijā vai esi nokļuvis uz bīstama maldu ceļa! Dari kaut ko, bēdz prom vai griezies atpakaļ, maini savu dzīvi, citādi tā beigsies!” Būtu absurdi gribēt nedzirdēt, apspiest, noliegt bailes un to vēstījumu vai vēlēties tās apklusināt ar elpošanas vingrinājumiem un citām baiļu pārvarēšanas stratēģijām,” raksta Geralds Hīters, viens no Vācijā plašāk atzītajiem neirobiologiem un smadzeņu pētniekiem.
Grāmatā tiek aplūkoti daudzi būtiski jautājumi:
– No kā tad mēs īsti baidāmies?
– Kā bailes spēj izplatīties ātrāk par vīrusiem?
– Kā bailes ietekmē mūsu domas, emocijas un rīcību?
– Kā bailes mūs sargā no briesmām, palīdz mācīties no kļūdām un attīstīties?
– Kuras bailes ir pamatotas un noderīgas, bet kuras apspiež organisma dabiskās aizsargspējas, neļauj skaidri domāt, pieņemt izsvērtus lēmumus un padara mūs par manipulāciju objektiem?
– Kā varam kļūt noturīgāki pret informāciju, kuras mērķis ir vairot bailes?
– Kāpēc bailes ir mūsu svarīgākā ceļa zīme uz brīvību?
Rīga, Ziedu enerģija: 2021
Cietais sējums, 96 lpp.
Geralds Hīters (Gerald Hüther, 1951), Dr. rer. nat., Dr. med. habil., vācu neirobiologs un smadzeņu pētnieks. Viņa zinātnisko pētījumu centrā ir baiļu un stresa, kā arī indivīda dzīves laikā uzkrātās pieredzes ietekme uz smadzeņu darbību. Kopš 2006. gada G. Hīters īpašu uzmanību pievērš smadzeņu darbības profilakses pētniecībai. Par sevi G. Hīters saka: “Es cenšos uzbūvēt tiltu starp modernās neirobioloģijas un smadzeņu pētniecības atziņām un praktisko dzīvi gan indivīda, gan sabiedrības līmenī.” G. Hīters ir daudzu zinātnisku un populārzinātnisku grāmatu un bestselleru autors, intervijas ar G. Hīteru regulāri lasāmas medijos, viņš uzstājas konferencēs, organizē kongresus un piedalās publiskās diskusijās radio un televīzijā. Dibinājis un vada Potenciāla attīstības akadēmiju. www.gerald-huether.de


Trešais izdevums
Edvards Bahs
Veselība pašu rokās
Grāmatā iekļauta ārsta Edvarda Baha oriģināldarbu „Ārstējies pats!”, „Atbrīvo sevi pats!”, „Divpadsmit
Dziednieki un citi ārstniecības līdzekļi” u.c. izlase. Tajā uzzināsiet, kur meklējami slimību patiesie cēloņi un kur slēpjas efektīvas ārstēšanas atslēga, kā paši saviem spēkiem varam atgūt labu veselību un saglabāt to mūža garumā.
Grāmata, kas iedvesmo!
Rīga : Ziedu enerģija, 2020, 160 lpp.
ISBN 978-9934-8037-5-8


Maja Štorha
Mans svars. Kā zemapziņa palīdz sasvniegt mērķi
STOP diētām, pašpārmetumiem, vainas izjūtai un sevis mocīšanai!
Vai jūs piederat pie cilvēkiem, kas skaidri zina, ko vajadzētu darīt, lai sasniegtu ideālo svaru? Dažnedažādas daudzsološas diētas, veselīgs uzturs, kaloriju skaitīšana un fiziskas aktivitātes jums nav svešas, taču arī nenes gaidīto rezultātu, īpaši jau ilgtermiņā. Bezspēcība, neapmierinātība un kauns par savu vājumu, izskatu, svaru… Ir pienācis laiks to mainīt!
Bestselleru autore, šveiciešu psiholoģe un psihoanalītiķe Maja Štorha piedāvā revolucionāru un unikālu septiņu soļu metodi, kā, sadarbojoties ar zemapziņu, iespējams radīt pašregulējošu gribasspēku un tādu motivāciju, kas ļauj mērķi sasniegt viegli un ar prieku.
Grāmatas centrā ir tēmas par svaru, uzturu, skaistumu, veselību un fitnesu, taču grāmata noderēs ikvienam, kurš vēlas uzzināt, kā izvirzīt mērķus tā, lai rastu spēcīgu motivāciju un neizsīkstošu gribasspēku īstenot savus nodomus.
Rīga : Ziedu enerģija, 2020, 178 lpp.
ISBN 9789934870170


Laura Tidriķe
(Ie)mīlēt sevi. Baha ziedu terapija Tev palīdzēs!
Šī tematiskā grāmata aplūko tos Baha ziedus, kas palīdz iemīlēt un mīlēt sevi – vairot pašapziņu un pārliecību par saviem spēkiem, ieklausīties sevī un saprast, kas no visa pasaulē pieejamā ir derīgs tieši Tev. Uzzini, kuri augi noder, lai stiprinātu gribasspēku un motivāciju, kuri – lai atrast laiku sev, un kuri – lai pieņemtu savu ķermeni. Īpaša uzmanība veltīta jautājumam, kā Baha ziedu terapija var nākt talkā svara samazināšanā.
Rīga : Ziedu enerģija, 2020, 68 lpp.
ISBN 9789934870187


Laura Tidriķe 
Domu un sajūtu grāmata. Visam, kas Tev svarīgs
“Uztici šai grāmatai visu, kas Tev svarīgs, –
piedzīvojumus un pārdzīvojumus,
atmiņas un sasniegumus,
nākotnes plānus un mērķus,
idejas un sapņus,
domas un sajūtas…”
Šajā “Domu un sajūtu grāmatā” satiksieties ar ārsta Edvarda Baha atklātajiem dziedinošajiem augiem – tie sakārtoti tādā secībā, kā tie parasti zied – sākot no agra pavasara līdz vēlam rudenim. “Dziedinoši augi ir tie, kuriem dots spēks palīdzēt mums saglabāt savu personību.” /Edvards Bahs/
Piezīmjgrāmata/dienasgrāmata: izmērs: A5, cietie kartona vāki, šūta grāmata, patīkamākai sajūtai – soft touch lamināts, taustei un acij patīkams papīrs (Scandia White 90 g), apjoms: 192. lpp, grāmatzīme, punktotas iekšlapas labākai domu un sajūtu izteikšanai, uzmundrinoši Edvarda Baha, ziedu terapijas pamatlicēja, citāti, iedvesmojoši dziedinošo savvaļas augu attēli, informācija par Baha ziedu terapiju un 38 ziedu esenču iedarbību, ideja un iekšlapu dizains: Laura Tidriķe, vāka dizaina autors: Rihards Gaitnieks.

Rīga : Ziedu enerģija, 2019, 192 lpp.
ISBN 978-9934-8701-6-3


Helga Brigemane, Kristīna Ēreta, Kristofers Klītmanis
Sistēmiskā konsultēšana piecās kārtās: rokasgrāmata un 25 kartītes
No vācu valodas tulkojusi Laura Tidriķe
Domāt un rīkoties sistēmiski nozīmē uz risināmo jautājumu skatīties plašāk, ņemot vērā kontekstu, mijiedarbību ar apkārtējo vidi un cilvēkiem, indivīda uzvedības, domāšanas un komunikācijas musturus, uzkrāto un paaudzēs mantoto pieredzi, skatījumu uz dzīvi un prasmi risināt problēmas.
Sistēmiskās konsultācijas laikā tiek apzināti un aktivizēti resursi, paplašināts redzējums, sniegti impulsi un noskaidrotas atšķirības starp esošo un vēlamo, lai būtu iespējams rast individuālu risinājumu savai specifiskajai situācijai un īstenot vēlamās pārmaiņas dzīvē.
Šajā praktiskajā rokasgrāmatā atradīsiet sistēmiskās konsultēšanas teoriju, detalizētu informāciju par konsultācijas norisi, piemērus no prakses, kā arī 28 sistēmiskajā konsultēšanā izmantoto metožu aprakstus.
Sistēmiskās konsultēšanas piecas kārtas jeb fāzes: attiecību veidošana, risināmā jautājuma precizēšana, iespēju iztirzāšana un risinājuma meklēšana, impulsu sniegšana, sarunas noslēgums.
Sistēmisko konsultēšanu savā darbā izmanto pedagogi, psihologi, sociālie darbinieki, psihoterapeiti, mediatori, supervizori, organizāciju un uzņēmumu visu līmeņu vadītāji, personāla vadītāji un attīstības speciālisti, personiskās izaugsmes treneri, konsultanti, mentori un daudzi citi.
Grāmata: Rīga : Ziedu enerģija, 2019, 176 lpp. Mīkstie vāki ar atlokiem.
Kartītes: Rīga : Ziedu enerģija, 2019, 26 kartītes.


Laura Tidriķe 
Baha ziedu terapija dzīvniekiem
Baha ziedu terapija ir viena no pazīstamākajām, vienkāršākajām un pasaulē populārākajām dabiskajām ārstniecības metodēm dzīvniekiem. Tā tiek izmantota uzvedības koriģēšanā, psihes harmonizēšanā, iekšējā līdzsvara atjaunošanā un stabilizēšanā, kā arī akūtu un hronisku slimību ārstēšanā.
Veterinārārste homeopāte Ilze Pētersone raksta tā: “Tāpat kā cilvēki, arī dzīvnieki var piedzīvot sarežģītas emocijas. Diemžēl bieži vien dzīvnieka emocijas un attiecīgā uzvedība tiek nepareizi saprastas vai pat ignorētas. Grāmatā aprakstītās dzīvnieku rakstura īpašības ir ļoti noderīgas, jo tās palīdz izprast dzīvnieka izturēšanās un uzvedības modeļus, kas bieži vien ikdienā cilvēkam varētu palikt neievēroti. Autore ļoti izsmeļoši analizējusi Baha ziedu esenču lietošanas veidus, kas piemērojami dažādas uzvedības un rakstura dzīvniekiem dažādās dzīves situācijās. Grāmatu ļoti iesaku jebkuram dzīvnieka īpašniekam, kas vēlas labāk izprast savu dzīvnieku un palīdzēt viņam, kā arī veterinārārstiem, dzīvnieku treneriem, dzīvnieku psihologiem, kas savā darbā ar dzīvniekiem vēlas izmantot maigas un drošas alternatīvās ārstniecības metodes.”

Rīga : Ziedu enerģija, 2018, 128 lpp.
ISBN 978-9934-8701-2-5


JAUNUMS. Laura Tidriķe
38 Baha ziedi: spēlē un mācies

Šajā aizraujošā komplektā, kas palīdzēs viegli un raiti iepazīt visus Baha ziedus, ietilpst:
– grāmata ar īsiem un kodolīgiem Baha ziedu aprakstiem,
– 38 kartītes ar trāpīgiem emocionālo stāvokļu,
– 38 kartītes ar iedvesmojošām dziedinošo augu fotogrāfijām.
Ar priekšzināšanām vai bez. Vienatnē vai kopā ar citiem. Apzināti vai intuitīvi. Spēlē un mācies!
Rīga : Ziedu enerģija, 2018.

ISBN 978-9934-8701-3-2


Laura Tidriķe
Uz skolu ar prieku, mājup ar labām sekmēm! Kā Baha ziedu terapija palīdz risināt mācību grūtības?
Šī tematiskā grāmata aplūko jautājumus, kas saistīti ar mācībām: pašpārliecinātības trūkumu, koncentrēšanās grūtības, nepatiku pret mācību priekšmetiem, grūtības atrast draugus, bailes kļūdīties…
Mīļie vecāki! Baha ziedu terapija ir vēl viena metode, kā jūs varat atbalstīt savus bērnus un palīdzēt viņiem gūt maksimāli veiksmīgu skolas gadu pieredzi!
Rīga : Ziedu enerģija, 2018, 64 lpp.
ISBN 978-9934-8701-1-8


Laura Tidriķe
Veidojam veselīgas partnerattiecības. Baha ziedu terapija mums palīdzēs!
Šī tematiskā grāmata piedāvā paskatīties uz partnerattiecībām caur Baha ziedu terapijas prizmu. Jūs spēsiet gan viegli identificēt disharmoniskus emocionālus un prāta stāvokļus, kas negatīvi ietekmē jūs, apkārtējos un arī attiecības, gan izvēlēties savas dziedinošās ziedu esences, kas palīdzēs jums mainīties un veidot veselīgas partnerattiecības.
Rīga : Ziedu enerģija, 2017, 64 lpp.
ISBN 978-9934-8701-0-1


Laura Tidriķe
Dabas dziedinošais spēks iekšējam līdzsvaram: Baha ziedu terapija.
Baha ziedu terapija – visā pasaulē populāra pašpalīdzības metode – ne tikai palīdz izzināt un izprast sevi, bet piedāvā arī savvaļas augu ziedu esences, kas līdzsvaro mūsu būtību, dziedina dzīves laikā gūtās sāpes, stiprina veselību, palīdz mainīties un īstenot mērķus.
Šajā rokasgrāmatā uzzināsiet, kādas emocijas, domas un rīcība liecina, ka iekšējais līdzsvars ir zudis, ar ko riskējam, ja ļaujam postošiem emocionāliem un prāta stāvokļiem (bailēm, greizsirdībai, bezspēcībai, aizvainojumam, bezcerībai u.c.) ietekmēt mūsu dzīvi, kā arī gūsiet atbildes uz galvenajiem jautājumiem par dziedinošo augu izvēli, lietošanu un iedarbību.
Rīga : Ziedu enerģija, 2017, 128 lpp.
ISBN 978-9934-8037-9-6


Nora Vīksa
Ārsta Edvarda Baha medicīnas atklājumi
Grāmata stāsta par E. Baha dzīvi: viņa bērnudienu cerībām un sapņiem par veselīgu sabiedrību, veiksmīgo karjeru, kas aizsākās ķirurģijā, bet, meklējot arvien maigāku un iedarbīgāku ārstēšanas veidu, turpinājās bakterioloģijā, imunoloģijā, homeopātijā un noslēdzās ar ziedu terapijas – atklāšanu. Grāmatas autore ir ārsta līdzgaitniece un viņa atklājumu aculieciniece.
Iedvesmojošs stāsts par drosmi dzīvot saskaņā ar savu pārliecību un iet savu ceļu!
Rīga : Ziedu enerģija, 2016, 160 lpp.
ISBN 978-9934-8037-8-9


Džulians Barnards
Ārsta Edvarda Baha dziedinošie augi
Krāšņa fotogrāmata (vairāk nekā 360 ilustrāciju!), kas palīdzēs pamatīgāk iepazīt ārsta atklātos ārstniecības augus un atrast tos dabā, kā arī sniegs nepieciešamo informāciju, lai jūs varētu pagatavot paši savu dziedinošo ziedu esenci. Grāmatas autors ir pasaulē vadošais Baha ziedu terapijas eksperts. Viņa dziļo izpratni par Baha ziedu terapiju ir veidojusi 40 gadus ilgā personiskā pieredze, studējot E. Baha rakstus, novērojot un pētot augu augšanas paradumus, kā arī gatavojot ziedu esences tieši tā, kā to savulaik darīja ārsts Edvards Bahs.
Rīga : Ziedu enerģija, 2015, 204 lpp.
ISBN 978-9934-8037-7-2


Otrais, papildinātais izdevums. IZPĀRDOTS!
Edvards Bahs
Veselība pašu rokās
Grāmatā iekļauta ārsta Edvarda Baha oriģināldarbu „Ārstējies pats!”, „Atbrīvo sevi pats!”, „Divpadsmit
Dziednieki un citi ārstniecības līdzekļi” u.c. izlase. Tajā uzzināsiet, kur meklējami slimību patiesie cēloņi un kur slēpjas efektīvas ārstēšanas atslēga, kā paši saviem spēkiem varam atgūt labu veselību un saglabāt to mūža garumā.
Grāmata, kas iedvesmo!
Rīga : Ziedu enerģija, 2013, 160 lpp.
ISBN 978-9934-8037-5-8


Лаура Тидрике
Цветочная терапия Баха для детей и их родителей
В этой книге обобщены наблюдения и выводы иностранных специалистов по цветочной терапии Баха, а также личный опыт и знания автора по использованию цветов Баха в семье. Описания цветов Баха, щедро иллюстрированные характерными примерами и выражениями, помогут с легкостью выбрать необходимые средства в разных жизненных ситуациях: во время беременности и родов, в случае прорезывания зубов или болей в животе, для предотвращения нарушений сна, в самом начале посещения детского сада или школы, при лечении острых или хронических заболеваний, для укрепления иммунитета, а также при решении различных проблем, связанных с воспитанием ребенка, и т.д.
Книга пригодится не только семьям с детьми, но и учителям, врачам, психологам, психотерапевтам, социальным работникам и др. специалистам, помогающим детям и их родителям. Она будет интересна каждому, кто интересуется влиянием эмоций на здоровье и хочет естественным способом помочь себе и своим близким жить счастливой и здоровой жизнью.
312 cтр. Мягкая обложка с клапанами, 68 цветных фотографий.
Рига : Ziedu enerģija, 2013.
ISBN 978-9934-8037-6-5


Laura Tidriķe IZPĀRDOTA!
Baha ziedu terapija bērniem un viņu vecākiem
Grāmatā apkopoti ārzemju Baha ziedu terapijas speciālistu novērojumi un atziņas, kā arī autores personiskā pieredze un zināšanas par Baha ziedu izmantošanu ģimenē. Ar raksturīgiem piemēriem bagātīgi ilustrētie Baha ziedu apraksti palīdzēs viegli izvēlēties nepieciešamos līdzekļus dažādās dzīves situācijās.
Rīga : Ziedu enerģija, 2012, 312 lpp.
ISBN 978-9934-8037-4-1


Izpārdota. Mehthilde Šefere
Baha ziedi – palīgs krīzes situācijā
Šajā grāmatā pasaulē plaši zināmā vācu autore Mehthilde Šefere apraksta, kā Baha ziedu terapija var palīdzēt pārvarēt biežāk sastopamās krīzes situācijas. Autores izstrādātā pašvērtējuma sistēma un anketa palīdzēs ātri un vienkārši apzināties nomācošos emocionālos stāvokļus un piemeklēt atbilstošos Baha ziedu līdzekļus.
Rīga : Ziedu enerģija, 2011, 208 lpp.
ISBN 978-9934-8037-3-4


Izpārdota. Džulians Barnards
Baha ziedu terapija Ja jums patika grāmata „Ārsta Edvarda Baha dziedinošie augi”, tad jūs būsiet sajūsmā arī par šo pamatīgo Džuliana Barnarda grāmatu, kas interesantā un neparastā veidā salīdzina augus un cilvēkus, palīdzot veidot pilnīgu priekšstatu par katra ārstniecības auga saistību ar cilvēka emocionālajiem un prāta stāvokļiem.
Rīga : Ziedu enerģija, 2010, 392 lpp.
ISBN 978-9934-8037-2-7


Pirmais izdevums. Izpārdots.
Edvards Bahs
Veselība pašu rokās
Grāmatā iekļauta ārsta Edvarda Baha oriģināldarbu „Ārstējies pats!”, „Atbrīvo sevi pats!”, „Divpadsmit
Dziednieki un citi ārstniecības līdzekļi” u.c. izlase. Tajā uzzināsiet, kur meklējami slimību patiesie cēloņi un kur slēpjas efektīvas ārstēšanas atslēga, kā paši saviem spēkiem varam atgūt labu veselību un saglabāt to mūža garumā.
Grāmata, kas iedvesmo!
Rīga : Ziedu enerģija, 2009, 128 lpp.
ISBN 978-9934-8037-1-0


Džulians Barnards
Ceļvedis Baha ziedu terapijā

Izpārdota.
Vienkāršs un praktisks padomdevējs tiem, kas vēlas iepazīties ar Baha ziedu terapiju. Grāmata pastāstīs, kā Baha ziedi iedarbojas, kā dabas dziedinošais spēks ietekmē mūsu veselību, kā izvēlēties un lietot Baha ziedus. Baha ziedu apraksti palīdzēs viegli un precīzi izvēlēties piemērotos līdzekļus.
Rīga : Ziedu enerģija, 2008, 60 lpp.
ISBN 978-9934-8037-0-3