Izstāde „Izzini sevi. Jūties labi. Esi vesels”

„Patiesa dziedināšana rodama,
nevis nepareizo atvairot ar nepareizo,
bet gan nepareizo aizstājot ar pareizo.
Ļauno aizstājot ar labo.
Tumsu aizstājot ar gaismu.”
/Edvards Bahs/

Izstāde veltīta angļu ārsta Edvarda Baha (Edward Bach) dzīves veikumam – viņa atklātajai ziedu terapijai. Šī ir pirmā izstāde par Edvardu Bahu un Baha ziedu terapiju pasaulē.

E. Bahs savas dzīves laikā, strādājot par ķirurgu, bakteriologu, imunologu un homeopātu, secināja, ka cilvēka emocionālais un prāta stāvoklis būtiski ietekmē imunitāti, tāpēc viņš meklēja un atklāja savvaļas augus, kuru dziedinošais spēks spēj atbrīvot mūs no postošiem emocionāliem un prāta stāvokļiem (naida, aizvainojuma, bailēm utt.) un atjaunot iekšējo līdzsvaru. Baha ziedu terapija ir vienkārša un droša lietošanā, tāpēc to savas veselības stiprināšanai izmanto miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Izstāde (latviešu, angļu un krievu valodā) iepazīstina ar E. Baha dzīves gājumu, visiem E. Baha atklātajiem un ziedu terapijā izmantotajiem augiem (ar krāšņām lielformāta fotogrāfijām), to ārstnieciskajām īpašībām, Baha ziedu terapijas pamatprincipiem, kā arī ārstniecības līdzekļu pagatavošanas metodēm un lietošanu.

Izstādes tapšana: Farmācijas muzeja direktore Intas Vegnere uzrunāja Lauru Tidriķi veidot izstādi par Baha ziedu terapiju. Šo ideju atbalstīja Džulians Barnards, uzņēmuma Healing Herbs direktors, aicinot rakstīt projektu fondam The Twelve Healers Trust. Projekts tika atbalstīts, un izstāde varēja tapt.

Izstāde ir mobila, tās “uzbūvēšanai” nepieciešams aptuveni 2 h laika. Tāpēc tā ir ceļojošā izstāde! Ja vēlaties, lai izstāde viesojas arī pie Jums, rakstiet info@ziedu-energija.lv vai zvaniet 29445643 (Laura).

Līdz šim izstāde bijusi aplūkojama:

Rīgā, Farmācijas muzejā no 2015. gada 3. februāra līdz 2016. gada 11. maijam
Kūku pagastā 2016. gada jūnijā un jūlijā,
Rēzeknē no 2016. gada 8. oktobra līdz 28. novembrim.

 

Izstādi atbalsta:

Twelve_Healers       logo_oranzs     hh_logo2

 

Izstādes atvēršana 2015. gada 3. februārī Farmācijas muzejā: