Konsultācijas par Baha ziedu terapiju

Baha ziedu terapijas būtība. Baha ziedu terapija palīdz atbrīvoties no nevēlamiem emocionāliem un prāta stāvokļiem, tāpēc tā var palīdzēt ikvienā dzīves situācijā, kad esam sapinušies savās emocijās, gribam atbrīvoties no nevēlamām domām, mainīt attieksmi un nespējam to izdarīt ar saviem spēkiem. Daba nāk mums palīgā! Edvards Bahs, šī terapijas pamatlicējs, uzskatīja, ka visu likstu cēlonis ir meklējams cilvēka emocionālajā pasaulē un prāta nostājā, tāpēc jāpalīdz cilvēkam atgūt iekšējais līdzsvars un miers, tad arī viņš var dzīvot laimīgu un veselīgu dzīvi. Turklāt E. Bahs šo terapiju izveidojis vienkāršu un drošu – tādu, lai ikviens pats, ja vien vēlas, var sev palīdzēt.

Kas ir Baha ziedu konsultācija? Baha ziedu terapija ir pieejama viesiem, un mēs ikviens varam palīdzēt saviem līdzcilvēkiem. Zem vārdu savienojuma “Baha ziedu konsultācija” atradīsiet dažādu saturu. Kāds ir nopircis grāmatu, ziedu esenču komplektu un piedāvā terapeita pakalpojumu. Kāds ir lietojis pats un uzskata, ka ar to ir gana, lai būtu konsultants. Kāds lūgs jums izvēlēties Baha ziedu attēlus, kāds – uz labu laimi izvilkt pudelīti no ziedu esenču kastes. Ir ārsti, psihologi, psihoterapeiti un citu profesiju speciālisti, kas Baha ziedu terapiju piedāvā kā papildu metodi. Skatieties, kas der un ir pieņemami jums, – piedāvājums un kvalitāte Baha ziedu terapijas jomā katram ir jāizvērtē pašam.

Ko piedāvājam mēs, Ziedu enerģija? Baha ziedu terapijas centrā Rīgā, Graudu ielā 61C ikdienā (jau kopš 2015. gada septembra) strādā zinošas speciālistes Lilita un Linda. Viņas, cik vien laiks ļauj (jo ir vēl daudz citu ikdienas darbu) un cik ir viņu spēkos, palīdzēs izvēlēties piemērotākos Baha ziedus, pastāstīs par dažādiem līdzekļiem, ieteiks labāko. Īsu ieteikumu vienkāršā situācijā sniegsim arī ar e-pasta starpniecību, tad rakstiet uz info@ziedu-energija.lv. Šādas konsultācijas sniedzam bez maksas, taču tās nav individuālas konsultācijas.

Individuālās konsultācijas

Lauras Tidriķes konsultācija: “Profesionālas Baha ziedu konsultācijas modelis ir izveidojies laika gaitā, jo 2008. gadā, kad notika mana pirmā konsultācija, šādas pieredzes un prakses Latvijā nebija. Apzinot Vācijas, Šveices un Anglijas pieredzi, kā arī balstoties uz klientu orientētās konsultēšanas pamatprincipiem un papildinot šo procesu ar dažādām ģimenes un sistēmiskajā terapijā izmantotajām metodēm, esmu izveidojusi profesionālas Baha ziedu konsultācijas modeli, ko piedāvāju apgūt arī citiem. Šādas konsultācijas centrā ir klients, viņa mērķi, vajadzības un temps.

Man ir ne tikai pamatīgas zināšanas Baha ziedu terapijā (personiska pieredze kopš 2006. gada, Vācijā, Austrijā un Anglijā iegūta izglītība, konsultēšanas un mācīšanas pieredze kopš 2008. gada), bet esmu apguvusi arī konsultēšanas prasmes, ģimenes psihoterapijas pamatus un turpinu izglītoties sistēmiskajā terapijā (tā attīstījās no ģimenes terapijas un ir plašāka) Vācijā.”

Kad var palīdzēt Baha ziedu terapija? Patiesībā ikvienā situācijā. Baha ziedu terapija ar savvaļas ziedu esenču palīdzību līdzsvaro mūsu emocijas, palīdz mainīt mūsu domas un attieksmi pret notikumiem un situācijām, kurās esam nonākuši. Mainot skatu punktu un attieksmi, mainās arī situācija, un parādās jauni risinājumu veidi un iespējas. Baha ziedu terapija nav maģisks brīnumlīdzeklis, bet gan dabas dziedinošais spēks, kas mums kā dabas daļai nāk palīgā.

Mans darba stils ir šāds: piedāvāju konfidenciālu sarunu (ieklausīšos jūsu stāstījumā, nepieciešamības gadījumā uzdošu papildu jautājumus) un atkarībā no risināmā jautājuma, iespējams, kādu metodi, kas jums palīdzēs labāk izprast savu situāciju, savukārt man – piedāvāt jums maksimāli piemērotāko Baha ziedu kombināciju saskaņā ar mērķi, ko jūs vēlaties sasniegt. Konsultācijas noslēgumā paskaidrošu, ko katra no ieteiktajām ziedu esencēm var jums dot.

Individuālā konsultācija jums derēs,

  • ja vēlaties izmēģināt Baha ziedu terapiju un vēlaties to darīt kopā ar mani,
  • ja vēlaties veltīt stundu, lai iedziļinātos savā situācijā un risināmajā jautājumā,
  • ja vēlaties apzināties psihoemocionālos stāvokļus, no kuriem ciešat,
  • ja vēlaties, lai kāds palīdz mērķtiecīgi risināt sasāpējušu jautājumu, nomācošu problēmu,
  • ja ar saviem spēkiem un zināšanām nepietiek, lai situāciju atšķetinātu un atrisinātu,
  • ja esat Baha ziedu terapiju izmantojuši paši, taču cerētais rezultāts vēl nav sasniegts.

Konsultācijai nepieciešamais laiks un izmaksas:

  • individuāla konsultācija (Baha ziedu piemeklēšana vienam cilvēkam) – 50 minūtes, 40 EUR (+ Baha ziedu individuālais maisījums, 1 gab. – 5 EUR),
  • ģimenes konsultācija (Baha ziedu piemeklēšana vienas ģimenes locekļiem) – 80 minūtes, 50 EUR (+ Baha ziedu individuālais maisījums, 1 gab. – 5 EUR),
  • tiešsaistes konsultācija ZOOM platformā – 40 EUR (50 min.) vai 50 EUR (80 min.).

Konsultācija tiem, kas cieš no BAILĒM: esmu apguvusi efektīvas metodes, kas noder cilvēkiem, kas cieš no visa veida bailēm un trauksmes. Divās tikšanās reizēs ir iespējams mainīt savu attieksmi pret bailēm un dzīvot citas kvalitātes dzīvi – to pierāda mana līdzšinējā pieredze, strādājot ar individuālajiem klientiem, kā arī ar dalībniekiem grupās. Konsultācija sastāv no divām tikšanās reizēm (pirmajā reizē – 2,5h, otrajā – 1,5h, kopā 4h), kuru laikā praktiska darbošanās tiek kombinēta ar noderīgu informāciju par bailēm. Maksa par konsultāciju (abām tikšanās reizēm un diviem Baha ziedu maisījumiem) – 100 EUR.

Konsultāciju laiki: ir dažādi. Lūdzu, zvaniet, lai vienotos par iespējamo abpusēji izdevīgo laiku (strādāju gan rīta pusē 8.30-14.00, gan pēcpusdienās un vakarpusēs, 17.00-20.00).

Kā pieteikties? Lūdzu, zvaniet man pa tālruni 29445643 pirmdien – piektdien no plkst. 10.00-18.00. Ja es neatbildu uz jūsu zvanu, tad atzvanīšu, tiklīdz būs radusies iespēja. Ja Baha ziedus vēlēsieties sev un savai ģimenei, par to, kuram no ģimenes nākt uz klātienes konsultāciju (ne vienmēr visiem iesaistītajiem jānāk uz pirmo konsultāciju), vienosimies telefonsarunā.

Cik bieži nepieciešamas individuālās konsultācijas? Konsultāciju biežums un daudzums ir individuāls, parasti tikšanās notiek reizi trijās četrās nedēļās. Tā kā dzīves ceļš ir jūsējais, un es esmu tikai ceļabiedrs, izvēle vienmēr ir jūsu rokās. Baha ziedu līdzekļi nav zāles, un tie nedarbojas kā zāles, ko izraksta un kas likvidē problēmu. Baha ziedu terapija vairāk ir process, kurā notiek sevis un apkārtējo (piem., savu bērnu) izzināšana un izprašana. Baha ziedi ir jūsu palīgi, kas palīdz gūt iekšējo mieru un emocionālo līdzsvaru un dzīve īstenot vēlamās pārmaiņas. Jāatzīst, ka labāki rezultāti sasniedzami ilgākā sadarbības rezultātā.

Kur notiek šāda konsultācija: Konsultācijas notiek konsultāciju telpā Rīgā, Graudu ielā 61C (Pārdaugava, tieši pretī biznesa augstskolai “Turība”; tikai 10 minūšu attālumā no centra, ja braucat ar vilcienu vai mašīnu) – Baha ziedu terapijas centrā, SIA “Ziedu enerģija” mājās.

Kas jāņem vērā? Konsultācijas laiks tiek īpaši plānots. Ja dzīve ievieš korekcijas jūsu plānos un jūs netiekat uz sarunāto konsultāciju, lūdzu, zvaniet vismaz 24 h pirms konsultācijas.