Konsultācijas par Baha ziedu terapiju

zināšanas un pieredze kopš 2006. gada

Baha ziedu terapija palīdz atbrīvoties no nevēlamiem emocionāliem un prāta stāvokļiem, tāpēc tā var palīdzēt ikvienā dzīves situācijā, kad esam sapinušies savās emocijās un nespējam tās pārvarēt saviem spēkiem. Daba nāk mums palīgā!
Edvards Bahs, šī terapijas pamatlicējs, uzskatīja, ka visu likstu cēlonis ir meklējams cilvēka emocionālajā pasaulē un prāta nostājā, tāpēc jāpalīdz cilvēkam atgūt iekšējais līdzsvars un miers, tad arī viņš var dzīvot laimīgu un veselīgu dzīvi. Turklāt E. Bahs šo terapiju izveidojis vienkāršu un drošu – tādu, lai ikviens pats, ja vien vēlas, var sev palīdzēt.
Taču dažkārt (iepazīstoties ar šo terapiju, nespējot izprast savus emocionālos stāvokļus u.c.) vērtīga ir saruna ar kādu ceļabiedru. Es varu kļūt par jūsu ceļabiedru, kaut uz īsu brīdi!

foto_konsMani sauc Laura Tidriķe (tālr. 29445643), es esmu Baha ziedu terapijas praktiķe konsultante, konsultācijas sniedzu kopš 2008. gada. Ar Baha ziedu terapiju intensīvi esmu saistīta kopš 2006. gada, Baha ziedu terapiju esmu apguvusi Anglijā, Vācijā un Austrijā, tulkoju un rakstu grāmatas par Baha ziedu terapiju, vadu Ziedu enerģiju, neformālās izglītības iestādi “Baha ziedu terapijas centrs”, seminārus par Baha ziedu terapiju, izglītoju topošos Baha ziedu terapijas praktiķus. Mana pamatizglītība ir bakalaura grāds pedagoģijā, maģistra grāds izglītības vadībā, doktora grāds filoloģijā, taču esmu apguvusi arī sistēmiskā ģimenes psihoterapeita 1. pakāpes izglītību un konsultēšanas prasmes, kopš 2017. gada turpinu apgūt sistēmiskā (ģimenes) konsultanta/terapeita zinības Vācijā, IF Weinheim institūtā.

Kad var palīdzēt Baha ziedu terapija? Patiesībā ikvienā situācijā. Baha ziedu terapija ar savvaļas ziedu esenču palīdzību līdzsvaro mūsu emocijas, palīdz mainīt mūsu domas un attieksmi pret notikumiem un situācijām, kurās esam nonākuši. Mainot skatu punktu un attieksmi, mainās arī situācija, un parādās jauni risinājumu veidi un iespējas. Baha ziedu terapija nav maģisks brīnumlīdzeklis, bet gan dabas dziedinošais spēks, kas mums kā dabas daļai nāk palīgā.

Ko nozīmē “individuāla konsultācija”? Tās ir 45-50 minūtes (individuālā konsultācija, resp., Baha ziedu piemeklēšana vienam cilvēkam), 70-80 minūtes (ģimenes konsultācija, resp., Baha ziedu piemeklēšana diviem vai trim cilvēkiem), 100-110 minūtes (Baha ziedu piemeklēšana četriem vai pieciem cilvēkiem) no jūsu un manas dzīves, kas tiek veltītas, lai pārrunātu tēmas, kas nodarbina jūsu prātu un sirdi. Es šajā laikā izmantoju visas savas zināšanas un uzkrāto pieredzi, lai ieteiktu jums (jūsu bērnam, jūsu ģimenei), jūsu situācijai un emocionālajam stāvoklim pēc iespējas piemērotākos ziedu līdzekļus. Individuālā konsultācija norisinās konsultāciju telpā, tā tiek iepriekš plānota. Konsultācijas ir konfidenciālas. Par konsultāciju laiku vienosimies telefonsarunā.

Konsultāciju cenas: Individuālā konsultācija – 30,00 EUR. Konsultācija ģimenei: 2 vai 3 cilvēkiem – 40,00 EUR, 4 vai 5 cilvēkiem – 50 EUR. Konsultācijas laikā pagatavots individuālais maisījums (1 gab., 30ml) maksā 5,00 EUR.

Kā noris šāda konsultācija? Es ieklausīšos Jūsu stāstījumā, nepieciešamības gadījumā uzdošu papildu jautājumus, lai precīzāk varētu noteikt nomācošos emocionālos stāvokļus un piemeklēt atbilstošos Baha ziedus. Saruna būs par dzīvi, jūtām, emocijām, attiecībām un citām jums svarīgām tēmām. Kopīgi analizēsim, kuri no manis piedāvātajiem ziediem jums varētu palīdzēt, izstāstīšu jums par Baha ziedu pozitīvo iedarbību, pagatavošu Baha ziedu individuālo maisījumu un atbildēšu uz neskaidriem jautājumiem par Baha ziedu terapiju. Ja vēlaties, lai Baha ziedu līdzekļus piemeklē jūsu bērnam, jārēķinās, ka terapijā, lai tā būtu efektīva un noturīga, vēlams iesaistīties arī vismaz vienam no vecākiem, labākajā gadījumā abiem.

Cik bieži nepieciešamas šādas konsultācijas? Konsultāciju biežums un daudzums ir individuāls, parasti tikšanās notiek reizi trijās četrās nedēļās. Tā kā dzīves ceļš ir jūsējais, un es esmu tikai ceļabiedrs, izvēle vienmēr ir jūsu rokās. Baha ziedu līdzekļi nav zāles, un tie nedarbojas kā zāles, ko izraksta un kas likvidē problēmu. Baha ziedu terapija vairāk ir process, kurā notiek sevis un apkārtējo (piem., savu bērnu) izzināšana un izprašana. Baha ziedi ir jūsu palīgi, kas palīdz gūt iekšējo mieru un emocionālo līdzsvaru un dzīve īstenot vēlamās pārmaiņas. Jāatzīst, ka labāki rezultāti sasniedzami ilgākā sadarbības rezultātā.

Kur notiek šāda konsultācija: Konsultācijas notiek Rīgā, Graudu ielā 61C (Pārdaugava, tieši pretī biznesa augstskolai “Turība”; tikai 10 minūšu attālumā no centra, ja braucat ar vilcienu vai mašīnu) – Baha ziedu terapijas centrā, SIA “Ziedu enerģija” mājās.

Skype konsultācija: Ja jums nav iespējams ierasties uz konsultāciju (dzīvojat citā valstī utml.), piedāvāju Skype konsultāciju. Šādā gadījumā samaksa par konsultāciju jāveic pirms tikšanās (tiek izrakstīts rēķins). Ja jūs atceļat konsultāciju, samaksa netiek atgriezta. Uz šo konsultāciju iespējams pieteikties gan pa tālruni, gan rakstot uz e-pasta adresi info@ziedu-energija.lv

Kā var pieteikties individuālajai konsultācijai? Lūdzu, zvaniet man 29445643 pirmdien – piektdien no plkst. 10.00-18.00. Ja es neatbildu uz jūsu zvanu, tad atzvanīšu, tiklīdz būs radusies iespēja. Ja Baha ziedus vēlēsieties sev un savai ģimenei, par to, kuram no ģimenes nākt uz klātienes konsultāciju (ne vienmēr visiem iesaistītajiem jānāk uz pirmo konsultāciju), vienosimies telefonsarunā.

Kas jāņem vērā? Ja dzīve ievieš korekcijas jūsu plānos un jūs netiekat uz sarunāto konsultāciju, lūdzu jūs informēt mani personiski, zvanot vai sūtot īsziņu 24 h pirms konsultācijas.