Atskats uz Ziedu enerģijas dzimšanas dienām

Mums patīk svinēt. Strādāt un tad svinēt. Svinēšana ir rituāls, kas palīdz pabeigt kādu procesu. Lielākus darbus vienmēr pabeidzam ar svinībām, kurās iespējams baudīt Ziedu enerģijas radītājas Lauras pašcepto biskvīta kūku ar vārīto krēmu (recepte mantota no viņas vecmāmiņas). Ņammm!

12 gadu jubileja ir nosvinēta!

2020. gada 1. februārī klajā laidām divas grāmatas – “(Ie)mīlēt sevi” un “Mans svars. Kā zemapziņa palīdz sasniegt mērķi”, kuru iznākšana sakrita ar Ziedu enerģijas 12 gadu jubileju. Jāsvin! Domāts, darīts! Paldies kuplajam viesu pulkam!

10 gadu jubileja ir nosvinēta!

2008. gad 1. februārī tika dibināta Ziedu enerģija – uzņēmums, kura sākotnējā misija bija iepazīstināt cilvēkus Latvijā ar visā pasaulē populāro pašpalīdzības metodi – Baha ziedu terapiju. Pirms 10 gadiem Latvijā šī terapija bija pazīstama vien retajam. Esam gandarīti, ka misija ir izdevusies, jo to cilvēku skaits, kas mūsu zemē Baha ziedus izvēlas savas veselības stiprināšanā un dzīves kvalitātes uzlabošanā, ar katru gadu aug. Savukārt mēs turpinām tikpat čakli darboties…

10 gadu jubileju atzīmējām ar 19 bezmaksas SEMINĀRIEM “Baha ziedu terapija – dabas dziedinošais spēks iekšējam līdzsvaram”, kas notika VENTSPILĪ, TALSOS, RĪGĀ,  JELGAVĀ, KULDĪGĀ,  LIEPĀJĀ, SALDŪ, TUKUMĀ,  RĒZEKNĒ, JĒKABPILĪ, LUBĀNĀ, SIGULDĀ, CĒSĪS, VALMIERĀ, LIMBAŽU PAGASTA LĀDĒ, kā arī interneta vidē (vebinārā). Paldies visiem 758 interesentiem!


Izzini sevi. Jūties labi. Esi vesels.
Ziedu enerģija ir jūsu uzticamais ceļabiedrs Baha ziedu pasaulē kopš 2008. gada!