Baha ziedu ražotājs Healing Herbs Ltd

hh_logo2Pasaulē ir vairāk nekā 20 uzņēmumu, kas ražo Baha ziedu līdzekļus. Mēs piedāvājam jums augstāko kvalitāti – Lielbritānijas uzņēmuma Healing Herbs Ltd ražotos Baha ziedu līdzekļus. Healing Herbs ir viens no vadošajiem Baha ziedu esenču ražotājiem pasaulē. Uzņēmums dibināts 1987. gadā un atrodas mazā ciematiņā pie Velsas robežas. Healing Herbs ne tikai ražo Baha ziedu līdzekļus pēc augstākajiem standartiem saskaņā ar ārsta Edvarda Baha oriģinālajām gatavošanas metodēm, bet arī publicē izglītojošus materiālus par Baha ziediem un Baha ziedu terapiju – grāmatas, DVD, plakātus.

Džulians Barnards

Uzņēmuma Healing Herbs dibinātājs un vadītājs ir Džulians Barnards (Julian Barnard) – vadošais Baha ziedu terapijas speciālists pasaulē. Dž. Barnards ar Baha ziedu terapiju saistīts kopš 20. gs. 70. gadu vidus, sarakstījis vairākas grāmatas par Baha ziedu terapiju (latviešu valodā tulkotas un izdotas “Baha ziedu terapija” (Bach Flower Remedies. Form & Function) un “Ceļvedis Baha ziedu terapijā” (Guide to the Bach Flower Remedies) un “Ārsta Edvarda Baha dziedinošie augi” (Bach Flower Remedies. The Essence Within), kā arī vadījis kursus un lasījis lekcijas vairāk nekā 20 valstīs. Viņa darbi tulkoti vairāk nekā 11 valodās.

Lielbritānijā, Baha ziedu dzimtenē, ziedu esenču ražotājus apvieno un produkcijas kvalitāti kontrolē Britu ziedu esenču ražotāju asociācija (British Association of Flower Essence Producers, BAFEP www.bafep.com). Šī tirdzniecības kamera nosaka arī esenču marķēšanas un reklamēšanas standartus, kā arī seko izmaiņām likumdošanā. Healing Herbs ir BAFEP biedrs.

Ciemojoties uzņēmumā Healing Herbs, 2012. gada pavasarī

Ciemojoties uzņēmumā Healing Herbs, 2013. gada rudenī

Apmeklējiet uzņēmuma Healing Herbs mājaslapu: http://www.healingherbs.co.uk, kā arī bezmaksas mācību materiālu portālu www.BachEducationalResource.org!

Ltd Healing Herbs nav masu produkcijas ražotājs, tāpēc ražošanas procesā ikvienam aspektam tiek pievērsta liela uzmanība: ziedu esencēm nepieciešamos ziedus ievāc ekoloģiskā vidē, saulainās dienās un izmanto tikai veselus augus. Healing Herbs ir BAFEP biedrs.