Pašizziņas un pašizaugsmes kurss

Vēl soli tuvāk sev

Būt šeit. Ar katru savas esības šūnu. Ar labvēlību, labestību un līdzjūtību pret sevi. 

Pēc pašizziņas un pašizaugsmes kursa “No kurienes nāku, kurp dodos?” dalībnieku izrādītās intereses un pieprasījuma piedāvājam  vēl vienu pašizziņas un pašizaugsmes gadu. Ir jāpiekrīt – visas labās lietas vienā gadā piedzīvot nav iespējams, tās iekļautas šajā kursā – “Vēl soli tuvāk sev”.  

Kursu “No kurienes nāku, uz kurieni dodos?” varam raksturot tā: mēs katrs staigājam ar mugursomu plecos, kurā atrodas mūsu pieredze, taču arī viss, ko tajā ielikuši mūsu senči. Kursa gaitā mēs apskatāmies mugursomas saturu, izšķirojam, paņemam līdzi vajadzīgo un atstājam to, kas mums sen vairs nenes nekādu labumu. Savukārt kurss “Vēl soli tuvāk sev” vairāk pievēršas tam, kas ir atkarīgs tikai no mums: 

 • Kā apzināties sevi un savas emocionālās reakcijas?
 • Kā būt šeit un tagad, nevis pagātnē vai nākotnē? Kā būt modrākajam notiekošajā?
 • Kā labāk izprast sevi, savas personības dažādās (bieži vien pretrunīgās) daļas? Kā būt lielākā saskaņā pašam ar sevi?
 • Kā apzināties iekšējo procesu norisi un nepieciešamības gadījumā to mainīt?
 • Kā atšķirt to, kas patiesi notiek/ir noticis, no stāsta par notikumu?
 • Kā pārtraukt automātiskos rīcības musturus un radīt telpu, kur var veidoties kas jauns? 
 • Kā līdzjūtīgāk un labestīgāk izturēties pret sevi? 
 • Ko darīt, ja esam piedzīvojuši sāpīgus notikumus, ar kuriem saistītās ciešanas vēl joprojām ir dzīvas?
 • Kā radīt sev iespēju un izvēles dažādību, nevis pieķerties pie viena “pareizā” risinājuma?
 • Kā radīt dažādas redzējuma perspektīvas, kas paver skatu uz mūsos esošiem, taču neapjaustiem resursiem?
 • Kā ieklausīties ķermenī un dzirdēt, ko tas saka (atcerieties, ķermenis vienmēr ir klātesošs, arī tad, ja prāts nespēj koncentrēties, tāpēc ķermenis glabā visu informāciju par to, ko esam piedzīvojuši)?

METODES: Tāpat kā pirmajā daļā būs metožu daudzveidība, radoši darbi, lai saņemtu impulsus no zemapziņas, kā arī ķermeņa iesaistīšana pašizziņas procesos  un uzdevumi ar kustībām telpā (ja sēžam, tad arī domas “sēž”; ja kustamies, tad smadzenes saņem jaunus impulsus un var rasties jaunas idejas). Šajā kursā sistēmiskā pieeja bagātināta ar apzinātības un līdzjūtības praksē izmantotiem uzdevumiem un vingrinājumiem: apzinātības rats, tetralemma, trīs bultas, resursu apzināšanās un vairošana, līdzjūtības pauze, pieredzes āķis, iekšējais novērotājs, dzīves pieredzes rats u.c.

TĒMAS, kurām šajā kursā tiek pievērsta padziļināta uzmanība: cieņa, labestība un līdzjūtība pret sevi, piedzīvotās sāpes, noslēpumi un tabu, bailes, resursi, iekšējie attēli, stress, sapņi un fantāzijas, slimība un veselība, sievišķība/ vīrišķība un gaidas, seksualitāte u.c. 

Papildu iespēja kombinēt kursu ar Baha ziedu terapiju! Kurss nepiedāvā apgūt Baha ziedu terapiju, taču piedāvā iespēju izmēģināt/sākt/turpināt lietot Baha ziedu esences, kas sniedz mums drošu atbalstu mūsu iecerētajos pārmaiņu procesos.

KURSU turpina vadīt Laura Tidriķe, Baha ziedu terapijas praktiķe konsultante, sistēmiskā konsultante, topošā sistēmiskā terapeite. Laura ir pedagoģe (maģistra grāds pedagoģijā un doktora grāds filoloģijā) ar vairāk nekā 10 gadu augstskolas mācībspēka pieredzi. Kopš 2008. gada vada seminārus un kursus par Baha ziedu terapiju, sākot ar 2019. gadu – arī par sistēmisko konsultēšanu un terapiju

KURSA NORISES LAIKI (9 nodarbības, plkst. 18.00-21.00):

OTRDIENAS VAKARI: 2021. gada 12. oktobris, 16. novembris, 7. decembris, 2022. gada 11. janvāris, 15. februāris, 15. marts, 12. aprīlis, 10. maijs, 14. jūnijs. Pieteikties šeit.

NORISES VIETA: Ziedu enerģijas telpās Rīgā, Graudu ielā 61C.

PIETEIKŠANĀS: pieteikties iespējams, aizpildot pieteikuma veidlapu šeit. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet Laurai 29445643. Piesakoties dalībai seminārā, starp semināra dalībnieku un SIA “Ziedu enerģija” stājas spēkā distances līgums. Lūdzu, iepazīstieties ar tā saturu!

Uzmanību! Dalībnieku skaits seminārā ir ierobežots (grupā ne vairāk kā 12 dalībnieku). Kavētās nodarbības nav iespējams apmeklēt pie citas grupas, ja vien nav iestājusies Force Majeure

KURSA DALĪBAS MAKSA: viss kurss = 270 EUR, viena nodarbība (3h) = 30 EUR
A variants: maksājot visu summu uzreiz, saņem 10% atlaidi. Kursa dalības maksa ar atlaidi: 243 EUR. Samaksa veicama ar pārskaitījumu mēnesi pirms nodarbību sākuma.
B variants: trešdienas grupai: 3 x 90 EUR, pirmā samaksa (ar pārskaitījumu) veicama mēnesi pirms nodarbību sākuma. Pēc tam – pirms 4. un 7. nodarbības.

INFORMĀCIJA: Kursu iespējams kombinēt ar Baha ziedu terapiju, Baha ziedu ieteikumi un maisījumi – DĀVANĀ!

Uzmanību! Par nodarbību jāmaksā arī tad, ja tajā nesanāk piedalīties. Grupas dalībnieki visa kursa laikā nemainās.

Dalības maksā ietverts: plānotās klātienes nodarbības, izdales un radošās darbošanās materiāli, 9 Baha ziedu maisījumi, tēja un kāds gardumiņš, pierakstiem – “Domu un sajūtu grāmata”